Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

етнофестиваль "Країна Мрій"

14 июля´08 13:45 Просмотров: 462 Комментариев: 1
Вітаємо Міжнародний етнофестиваль "Країна Мрій" з п'ятиріччям!
Розпочалося свято з Великої фолькльорної ходи від Андріївської церкви до Співочого поля з двома запланованими зупинками: на Михайлівській площі (українські танці з гуртом "Буття") та купальські співи (гурт "Володар").
До традиційних сцен Великої Денної, Вечірньої, Зеленої Галявини, Під стінами Лаври, Майстерні танців, Кобзарської, Пересувної(Фіра) додано Літературну. Крім дитячого майданчика та Алеї Майстрів цього разу працювали майданчики від Українсько-Японського Центру та Козацькі забави.
Як завжди на фестиваль запрошено цікаві автеничні колективи: родина Тафійчуків, гурт с.Нересниця, ансамбль гармоністів м.Жашків, весільні музики с.Дмитрашківка; колективи, що сповідують автентичний напрямок: Древо, Буття, Гуляйгород, Володар; ансамблі середньовічної музики: Костянтина Чечені та Хорея Козацька; сучасні фолькансамблі: Царство Небесне(Стаханов), Самата(Чернівці), Атмасфера, ТаРУТА, Зоряний корсар, Млада, Назад Шляху немає та Михайлове Чудо, проект"Рідня", Топоркестра; кобзарі: В.Биков, Ю Фединський, В.Шевчук, Б.Черевик, Т.Силенко, Я.Крисько, М.Коваль, Т.Компаніченко, М.Товкайло, К.Черемський; іноземні колективи: Кубасонік (Канада), Ле Карпат (Франція), Кел (Сербія), Karavan Familia (Угорщина), Gipsy cz (Чехія), Старий Ольcа (Білорусь)
Традиційно свято розпочала Ніна Матвієнко, а завершив Олег Скрипка на цей раз з оркестром Либідь.
Вперше фестиваль проведено в дні літнього сонцестояння, коли Відкрите Небо посилає нам Космічну Енергію. Ювілей вдався на славу!


Теги: київ, етномузика, буття, купайла, танці, фіра, козацькі забави, ярмарок
Пожаловаться
Комментариев (1)
Какая    21.07.2008, 10:47
Оценка:  0
Какая
було дуже круто!
Реклама
Реклама