Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

балаканина о 2 ночі

16 июля´08 2:30 Просмотров: 332 Комментариев: 0
За хвилину - 2 години ночі...Взагалі,ніч - мій час:я ніби прокидаюся від сну,який тривае цілий день,а може - і все життя...Якось потягнуло на філософію - недобрий знак((А взагалі,продовжуючи тему - може мені взагалі лише наснилося. Якийсь незрзумілий настрій - депресивно-радісно-ще-якийсь:голова болить,не знаходжу потрібних слів,потрібних думок,образів.Образи... Я звикла мислити образами(в мене це непогано виходить,ніби в малої дитини...Вхоплююся,немов за ниточку за кожне слово - а воно у свою чергу слухняно тагне за собою інше - та це не вічно,як і все у цьому відомому нам світі. Не знаю, для кого я взагалі це пишу - для себе? для тебе,хто можливо це прочитае?
Чи може, просто,безсоння - така дивнв річ - немов погода у цьому місяці - не знаеш навіть чого очікувати - наприклад сьогодні(точніше вчора) був звичайний досить пекучий літній день,а за мить: блимнуло - небо чорне,немов вороняче крило - і ливиняка,ніби хтось там на горі необачно перекинув велетенський кухаль,наповнений водою по самі вінця...Та зараз вже знову все спокійно - тихо,ніби перед черговою бурею - тихо.ніби нічого й не було:але ж я пам`ятаю - чи знову наснилося?
Ось ми і повернулися до того з чого починали - просто зі сну. Якось воно тупо виходить,чи не так?
І на останок - щоб остаточно зупинитися нв тому,з чого починали - вже чверть на третю - а безсоння таки не хоче поступатизя зайнятими територіями головного мозку:піти кави випити,чи що...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама