Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Проблеми з інетом

20 июля´08 23:02 Просмотров: 260 Комментариев: 1
Давно не писав, були проблеми з інетом. Я все таки брав участь у велотурі. Це було тяжко, і ті емоції що я пережив залишаться зі мною на все життя. Старт був у Вінниці зібралося десь чоловік 40 - 50!! ніхто навіть не очікував стільки народу...Більшість була з Києва, також з нами ще їхало 2 шведів. Ось фото у Вінниці..щоправда зроблені не мною.

Виїхали ми о 12:00. Було дуже жарко. Спочатку їхали по трасі..кілометрів з 30...Десь о 15:00 під"їхали ми до ось цього магазина. Він розташований у якомусь маленькому селі. І в магазин максимум за день заходить 20 чоловік. І ви би бачили лице у продавщиці коли ми всі (40 - 50 ) чоловік одночасно зайшли в магазин. В неї начали розбігатися очі. І вона стала за прилавком і мовчить незнаючи що робити.

Далі ми виїхали на бездоріжжя . Їхати було дуже важко. Але там дуже мальовничі місця. Наш маршрут був прокладений по березі Бугу і тому було просто класно.
десь о 17:00 ми виїхали вже на справжнє буздоріжя. І ми кілометрів з 5 або несли велосипед на собі, або котили його..бо їхати було там неможливо.(Декілька мальовничих кадрів)Як ми зраділи коли десь о 18 годині, ми зустріли бабусю яка нам повідомила , що до Воробіївки залишилося 5 км...
Зрештою ми приїхали до Воробіївки о 19:21. Їхали 7 годин і 21 хвилину..я наприкллад дуже згорів на сонці, тому що було справді дуже жарко. Ми (я, і мої брати) розклали палатку. Розпалити багаття у першу ніч не вийшло, тому спали ми голодні. Зрештою я став самим молодшим участником велотуру. після мене найближче було це 19 років.

Шешори це грандіозни фестиваль. Хто не був у цьому році, тим раджу бути в наступному.


Пожаловаться
Комментариев (1)
all_around_me    20.07.2008, 23:55
Оценка:  0
all_around_me
Ммм,клас)))
Реклама
Реклама