Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Боляче, до сліз...

20 февраля´05 20:04 Просмотров: 474 Комментариев: 4
Святе письмо вчить прощати. Так, я можу пробачити, пробачити все і кожному. Але, далеко не все я здатна забути. Ось і зараз, мені дуже боляче від, як не дивно, теплого і ніжного почуття, до однієї не байдужої для мене людини, що було розбите вщерть її вчинками і словами. І навіть, якщо з часом, як це вже бувало не раз, ми відновимо хороші стосунки, навряд чи вони будуть дуже хорошими.
Я втомилась від цієї невизначеності, від сподівань і розчарувань, втомилась чекати і пробачати. Але по іншому не можу...
Хоча, напевно, варто спробувати...
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
  (аноним)  21.02.2005, 14:13
Оценка:  0
Я так кажу тому що вмене теж щось подібне в житті сталося.
Я навіть важала що він мене не кохає. Потім вирішила послідкувати за поведінкою і його і своєю, поставила себе на його місце. І виявилося з часом, що речі які я вважала буденними, мої фрази, інколи доводили мого коханого до скаженого настрою. Проста фраза, на яку я навіть не звертала особливої уваги, призводила до того що між нами вирастала стіна. Можливо варто придивитись не тільки до дій коханого, але і до своїх дій?
Nika+    21.02.2005, 14:13
Оценка:  0
Nika+
Придивлятись до своїх вчинків, оцінювати свої дії - корисно і потрібно. Я так завжди і роблю - ставлю себе на місце іншого. До речі, цей біль, про який я писала в щоденнику, виник від того, що я ніколи не вчинила би так, як він, якщо б була на його місці.
  (аноним)  21.02.2005, 14:03
Оценка:  0
Продивляючись твій щоденник я побачила що ти напевно дуже кохаєш цю людину. І він тебе кохає, але здається ти його не зовсім розумієш, ось через це напевно і виникають такі вчинки з його боку.
Я правильно зрозуміла? Якщо ні, то ти виправ мене.
Чи було щось до того з твоєї сторони, як він тобі щось зробив?
Доречі, який в нього характер, знак зодіаку?
Nika+    21.02.2005, 14:03
Оценка:  0
Nika+
З приводу розуміння - я його якраз дуже добре розумію, а також розумію те, що ніхто не ідеальний, у кожного з нас є свої плюси і мінуси. Але, на жаль, у нас з ним різні інтереси, вподобання, погляди... Я сподівалась, що з часом ми знайдемо компроміс, але
Реклама
Реклама
Популярные заметки