Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Цитаты

22 февраля´05 12:06 Просмотров: 315 Комментариев: 2
1) Я можу говорити про офіцерську честь, про голубу кров, яка тече у Ваших жилах, говорити про сорок чотири канали розкритих постачання наркотиків, декілька заказних убивств - якщо це цікаво. Я думаю, це не цікаво.
2) Ми розуміємо, що піднос із дарами формується в одному місці – в економіці.
3) Організувати в Сумах одне робоче місце – п’ятнадцять місяців.
4) Черга в Шосткінському районі – сто сімдесят вісім чоловік. Ви хотіли б, щоб Ваші діти там стояли сто сімдесят п’ятим у черзі?
5) Ви знаєте, можливо, я зараз буду трохи перебирати в плані Вашої місії, в плані Вашої функції, але Ви розумієте, що Президенту більше нема вже в які двері стукатися.
6) Чи Вам не відомо, що зараз проблема, як із низу зібрали мільйони – не знають кому передавати вверх? Шукають місця. Найдіть. Допоможіть їм.
7) Буде служба, якій нація, народ зразу віддає дві буханки хліба в одні руки, зразу. Бо всі розуміють, якщо цю Службу не кормить, то будеш кормить Службу другої держави.

Віктор Ющенко
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Стерва    22.02.2005, 12:09
Оценка:  0
Стерва
честно говоря, немного поднадоело читать у тебя одни цитаты.. своими мыслями поделиться не пробовал????
huarez    22.02.2005, 12:09
Оценка:  0
huarez
А зачем ? Я собираю цитаты которые мне нравятся, вдруг они кому нибудь ещё понравятся - будет предмет для разговора. Это как при знакомстве спрашивать - кто твой любимый писатель или актёр ; )
Реклама
Реклама