Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чого варта БМ-аудиторія. - Попередні проміжні висновки тесту на чуйність.

Отредактирована 15 ноября´09 2:26 Просмотров: 2042 Комментариев: 36


11 листопада, лише 10 днів тому, я підтримав ініціативу whatever_ і розмістив пост: "Чого варта БМ-аудиторія? Тест на чуйність та відповідальність." (дивись тут: ). Минуло лише 10 днів, упродовж яких відбулось так багато...

По-перше, кількість проголосувавших за конкретне питання до "гнилої голови"* (*прим.: перефраз народного вислову "Риба гниє з голови") нашої держави про допомогу одній конкретній людині... за ці 10 днів з моменту підключення БМ-аудиторії збільшилась з майже 300 голосів до понад 5.610 голосів на поточний момент написання цього посту. Я не кажу, що це всі голоси лише БМівців, але динаміка росту кількості голосів почала стрімко зростати саме з моменту підключення БМівської аудиторії авторів та читачів щоденників. Це одразу ж помітили редактори сайту та зробили запитання, яке ми підтримували, "вибором редакції". Тому можна сміливо припустити, що часткова доля проголосувавших бігмірівців є вагомою та достатньо кількісною. Отже, висновок перший: Чимала аудиторія авторів щоденників та їх читачів на БМ - достатньо свідома, чутня та відповідальна, і що найголовніше - активна та готова до будь-яких конструктивних дій, результат яких може допомогти людям. Бо ж ми, таким чином, в першу чергу, допомагаємо собі та своїм ближнім.

По-друге, стосовно безпосередньо "гнилої голови"* політикЛанського устрою нашої держави, то в черговий раз для всіх стала зрозумілою боягузлива, цинічна та руйнівна для нашої країни позиція "його величності - месії всіх часів і народів України" - наш "любий друг" настільки злякався гостроти поставлених до нього запитань, що відмовився від участі в онлайн-конференції зі своїми виборцями та співгромадянами інших політичних і персональних уподобань. Своєю відмовою він відсторонився від можливості своєчасно допомогти хоча б одній людині, хоча міг це зробити незалежно від своєї неучасті в конференції. Бо його такий само "гнилий" (керівництво та його політика) секретаріат уважно відслідковував процес "запитувальної кампанії" з самого її початку та добре бачив усі запитання, включно із проханням, яке ми підтримували. Але ж ніхто з них не "зпустився з небес", аби допомогти, та нічого не зробив для того, щоб врятувати хоча б одне молоде життя... Висновок другий: Поки що нині діючий президент України не вартий навіть того, щоб ми всі терпіли його зайвий рік. Отже - чекайте, пане "всенародно обраний" злодій, бо далі будуть події невідворотньої дії та кари Божої...

По-третє, упродовж останніх десяти днів я нарешті зважився на публічну зміну свого нік-нейму, тому що відчув кричущу необхідність змінити пріоритети, наголоси та акценти в першочерговому спрямуванні своїх зусиль та численних ініціатив, направлених на практичне втілення змін на краще як для себе особисто, так і для нашого суспільства в цілому. Заздалегідь прошу пробачення в тих людей, яким буде боляче читати наступні строки... В цю хвилину я відчуваю себе маленькою дитиною, яка свято вірить в безсмертя людської душі... Я вірю, що душі тих, хто пішов з життя, звільнившись від тілесного втілення, спостерігають за нами з іншого виміру та допомагають нам в щирих і шляхетних діяннях і справах... В народі кажуть, що людина жива до тих пір, допоки жива пам'ять про неї... Особисто в моїй пам'яті вже залишиться на все життя ім'я людини, яка стала для нас усіх свого роду справжнім Вісником Змін... що своєю біллю та прагненням до життя допоміг нам проявити одні з найкращих людських якостей - чуйність на чужу біду та готовність допомогти ближньому... На останок він зміг об'єднати не тільки наші голоси взаємодопомоги, але й наші серця та відчуття єдиної команди, яка, коли захоче, може багато чого змінити в своєму житті... Можливо, мені було б краще промовчати та дозволити тихо піти в небуття імені людини, яку я навіть і не знав у житті... Але чомусь не хочу цього робити... Бо я немов теє маленьке дитинчатко, що вірить в цілющість світлої пам'яті серця про добрих людей... Пам'яті, яка своїм життєдайним світлом любові стає не тільки символом невмиручості душі, але й постійним нагадуванням для живих про обраний ними напрямок дороговказу - "Шлях до змін на краще"...

До нового року залишилось 10 днів. В один з останніх днів грудня "дехто" пообіцяв на щорічній підсумковій прес-конференції відповісти на деякі запитання, поставлені до нього в тому числі на сайті УП. По-перше, в мене така пропозиція - тепер вже в ім'я Світлої пам'яті Альберта Білоусова продовжити кампанію підтримки цього запитання , голосуючі один раз на добу.

По-друге, щиро прошу пробачення перед Богом та людьми, але я хочу якнайскоріш забути прізвище людини (нехай зцілиться та буде здоровий він, його близькі та рідні), яка вкрила статуси глави нашої держави та гаранта її Конституції ганьбою цинічних злочинних вчинків проти нині проживаючого в Україні народу та знеславила нашу рідну сучасну країну. Тому в мене є також і особисте прохання: В кого з Вас, шановні друзі, співрозмовники та читачі, є бажання та зайва хвилинка, в розділі "Вопрос-Ответ bigmir)net" дайте, будь-ласка, свою коротку відповідь на поставлене мною наступне запитання: "Кто считает одним из лучших новогодних подарков для кризисной Украины объявление её президентом 31.12.2008 в 23:59 о своей отставке? Кто этого хочет? (Пояснения: Нет больше ни времени, ни сил ждать перемен к лучшему; хочется, чтобы уже в 2009 году мы заменили "гнилую голову" (перефраз от "Рыба гниёт с головы") нашего государства на более ли менее здоровую.) Питання розміщене в темі "Общество и политика" каталога пошуку запитань. Розумію, що воно дещо провокаційне та нездійснене в такому короткому проміжку часу, але ж треба продовжувати чинити тиск, аби відбити в президента бажання балотуватись, боронь Боже, на другий строк. А там - як Бог дасть.

Щиро дякую, зичу здоров'я та бажаю усього найкращого всім людям доброї волі!!!


Теги: украина, президент, bigmir)net, запитання, благодарность, отставка, мои ссылки, вопросы к читателям
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (36)
Отсортировать по дате Вниз
Солька*    07.01.2009, 15:51
Оценка:  0
Солька*
:01: спасибо Тебе..лучше так: БлагоДарю! :09:

..заставил меня задуматься..
..обязательно прочту ..
.. не знаю- я не разбираюсь в стилях, я по образованию технарь, хоть не по призванию..


..может, отвечу позже..
когда вернусь! :01:
Радости Тебе!
Ведь радость есть особая мудрость(с) :01:
Вадим_Скрипник    07.01.2009, 15:51
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
БлагоДарю и я!!! :*)) И Тебе - побольше всяческих радостей любви!!! И, конечно же, радостного пребывания где бы то ни было и ещё более радостного возвращения оттуда!!! ;))))
Солька*    07.01.2009, 15:18
Оценка:  0
Солька*
:01: С Рождеством, Вестник!
Ты мне во многом пример..
Правда.
Вадим_Скрипник    07.01.2009, 15:18
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
БлагоДарю, Солечка! :*)) Не буду лукавить, когда скажу, что это взаимно ))) Ведь мы все друг у друга чему-то учимся и волей-неволей показываем пример или анти-пример. Я рад, что круг позитивно мыслящих людей расширился и моим участием :))) Очень, очень и очень сильно хочу испытать на себе всю полноту человеческого счастья... А ведь это невозможно будет сделать, если меня не будут окружать такие же счастливые люди ;))) Поскольку в мире всё взаимосвязано ))) Будь счастлива, Солька! :*))

Кстати, я прочитал на днях "Платоническое сотрясение мозга" Петра Гладилина. У него стиль изложения, в некоторой степени напоминающий Твой. Он сам определил его название, как Афродизиак. А как Ты назвала бы свой уникальный стиль изложения? :))
SKV@    02.01.2009, 22:50
Оценка:  0
SKV@
:02: :62:
Вадим_Скрипник    02.01.2009, 22:50
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
;)))))))
SKV@    23.12.2008, 09:37
Оценка:  0
SKV@
я от открытости своей всегда страдаю :01:
Вадим_Скрипник    23.12.2008, 09:37
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Именно, СВЕТ )) Страдаешь, потому что позволяешь себе это. А если изменить своё отношение к этому вопросу? ;)) Не страдать, а просто излучать её - эту твою СВЕТлую открытость... И радоваться ей... И наслаждаться ею... Глядишь, на СВЕТ твоей открытости притянется ещё много-много открытых и СВЕТлых людей... подобных тебе... А с единомышленниками всегда легче! ;)))
оТРЕШеннаЯ_Сталь    22.12.2008, 08:39
Оценка:  0
оТРЕШеннаЯ_Сталь
как вариант - то ты ник сменил, и сразу пересеклись наши дорожки))
Вадим_Скрипник    22.12.2008, 08:39
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Очень даже реалистичный вариант...)) Значит, закон притяжения подобного к подобному в энергоинформационном пространстве таки работает )) Или это просто резонансное поле Земли изменило настройки вибраций на более тонкие? ;)) Как бы то там ни было, раз уж пересеклись, значит, как минимум, на определённом этапе нам по пути )) А далее - будет видно ))
оТРЕШеннаЯ_Сталь    22.12.2008, 00:14
Оценка:  0
оТРЕШеннаЯ_Сталь
да, эт время давно пришло и это уже плавно раскручивается само собой, и тут каждый может сам выбирать какие методы будет использоваь. то что открыто кричат и призывать это неэффективно, нужно помнить, а вот когда просто освещяешь как ты какой-то момент так, как будто бы просто выражаешь свои мысли и эмоции по этому поводу это работает.. просто без жесткого , что и как нужно делать.. кого зацеит, сам поймет все
Вадим_Скрипник    22.12.2008, 00:14
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Абсолютно согласен! *вторично по-мужски крепко пожимаю твою руку* Тут у меня две мысли друг друга обогнали: Первая - и почему я раньше не начал с тобой общаться? И вторая - Всему своё время, которое, по всей видимости, пришло сегодня. Упс, уже вчера ;)) Но я рад, что оно пришло. Приятно, в общем. И довольный, выражаясь армейским языком, - отбиваюсь. БлагоДарю за интересную и полезную беседу! :))
оТРЕШеннаЯ_Сталь    21.12.2008, 23:14
Оценка:  0
оТРЕШеннаЯ_Сталь
я скажу так, людям нельзя показывать саму идею в открытом и завершенном виде, это ошибка многих мессионеров и движений. нужно просто понимать какие изменеия приведут к желаемому результату и поэтапно, методами, которые могут внешне не относиться к иде, но будут незаметно уверенно делать свое дело.. тоньше короче действовать, ты понял меня
Вадим_Скрипник    21.12.2008, 23:14
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Да, я давно уже понял. И просто в восторге от понимания этого тобой! Хотя моя чрезмерная открытость иногда таки забегает "поперед батька в пекло". Все годы 21 века))) я только и делаю,что учусь сдерживать себя в подаче "материала". Было время,когда откровенно боялся открывать карты. И не потому что не поймут, а потому что идеи свиснут и кто-то что-то на них заработает. Наивный. Только с годами я убедился, наблюдая за некими шустрыми товарищами,что слямзить идеи мало, надо ещё знать,как их воплотить в жизнь. А вырванные из контекста, они малоэффективны. Но неправильно поданные - нивелируются. Только системный комплексный подход может принести плоды. И грамотная работа команды единомышленников. Видимо, пришло время ей самоорганизовываться? ;)
whatever_    21.12.2008, 22:56
Оценка:  0
whatever_
імхо: заклики до таких "дій" створюють ілюзію "вчинків". натиснув - і морально задоволений, що щось зробив. більше робити нічого не потрібно, адже ти вже зробив щось. ну це мені так здається.
Вадим_Скрипник    21.12.2008, 22:56
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Тобі вірно здається, бо це так і є. Особливо, якщо все так і залишити. Настю, ти б знала, скільки часу я поступово та дуже дозовано підвожу людей (не лише тут, але тут - сьогодні в першу чергу) до їх готовності сприймати ідеї, які їм же самим із часом принесуть благо. Не в форматі індивідуального блага, а благо на рівні спільного блага. Тобто, коли можна бути спокійним не лише вдома, а й на вулиці, в клубі тощо. Тільки в останні пару років я почав відкрито обговорювати деякі думки, які вперше озвучив ще в другій половині 90-х. Мені тоді в основному іноземці казали: Вадиме,твоє мислення років на 10-15 випереджає суспільне мислення країни. Спочатку я не звернув уваги на їх слова, але потім життя примусило врахувати. Тре ж з чогось починати ;)
оТРЕШеннаЯ_Сталь    21.12.2008, 22:35
Оценка:  0
оТРЕШеннаЯ_Сталь
я просто подхожу к этому так: воздействовать на людей проще, будучи для них примером, поэтому меняю прежде всего себя, а не стремлюсь протолкнуть идею..
Вадим_Скрипник    21.12.2008, 22:35
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Золотые слова!!! Респектище их автору за такую позицию! *крепко жму руку* Только что в своем ответе на 8-й коммент написал об этом :)) Класс! Приятно иметь дело с единомышленниками! ;)) Теперь немного разовью тему. Личный позитивный пример в поведении, словах и поступках - это хорошо. И очень хорошо, что таких людей на самом-то деле довольно немало. Однако для того, чтобы такое поведение стало массовым, необходимо некое золотое срединное сечение, то есть система первичных ценностей, которая объединяет и роднит людей с подобным менталитетом. И вот когда Вася, Петя, Маша, Даша и т.д. смогут чётко по пунктам назвать эту систему своих первичных ценностей, тогда обретёт признаки комплексной системности и сам процесс формирования нового сознания.
оТРЕШеннаЯ_Сталь    21.12.2008, 22:16
Оценка:  0
оТРЕШеннаЯ_Сталь
:01: забавная анология..учитывая что моя система ценностей так часто меняется.. короче, наблюдаем процесс просыпания общаственного сознания и не остаемся в стороне
Вадим_Скрипник    21.12.2008, 22:16
Оценка:  0
Вадим_Скрипник
Ага, особо дороги моему взору и сердцу последние слова - "и не остаёмся в стороне" ;)) Не знаю, как там насчёт частоты переменчивости системы ценностей Оголённой части твоего сознания, а вот на Стальную волю и стремление к переменам - очень даже расчитываем-с! :))
Реклама