Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Цитаты

6 мая´05 10:18 Просмотров: 347 Комментариев: 1
1) З точки зору того, що в нас є, мені соромно, що ми мали найнижчу допомогу мамі, дитині, пенсіонеру, зарплату.
2) Де та частина «пирога», яка має підвищувати заробітну плату або соціальні програми?
3) Мене насторожило те, що за 90 днів ми вийшли за планку інфляції приблизно на півтора пункта. 4,2 – це забагато.
4) Зона повинна працювати чесно.
5) отут я сидів, тут – Володимир Михайлович, тут – Юлія Володимирівна
6) На мою думку, в такому підході є логіка.
7) Адже рано чи пізно, якщо ми не знаходимо ринкового рішення щодо питання ціни, бабуся, яка відгодувала кабанчика, або фермер, який виростив бичків, продаватимуть свій товар за економічно вигідними цінами.
8) Це означає, що донедавна в нас не було професійної практики вирішення подібних питань.
9) Таке зростання свідчить про те, що десь усередині сформувалася некоректна монополія, яка перехоплює більшу частину економічного ефекту.
10) І тут я є прихильником того, що нам потрібно навести порядок на ринках.
11) Постраждати від цього повинні мафіозні перекупники, а не та бабуня, яка сама вигодувала кабана.
12) Тому що я вірю в гривню, я ж був головою Нацбанку.
13) Я Володимиру Семеновичу казав: одна людина в країні повинна зранку до вечора говорити «ні» – це голова центрального банку.
14) Міністр фінансів, навпаки, повинен зранку до вечора всім казати «так, я й те зроблю, і те зроблю»...
15) Тоді як центром уваги уряду має бути саме національний виробник, його інтереси, те, як фіскальна, бюджетна політика, курс гривні допомагають створювати ВВП. І я думаю, що саме на цьому треба зосереджувати увагу, а не на тому, як дешевше завезти з-за кордону м'ясо. Це не головна проблема – Янукович теж м'ясо завозив, але якщо йти такою дорогою, як він, то будемо знову мати ті наслідки, до яких ми сьогодні прийшли.
16) Я можу тільки давати поради, бо за монетарну політику відповідатиме Стельмах і правління Нацбанку.
17) Зараз проводимо бюджетні тестування тих рішень, які ухвалював попередній уряд. Бездарні рішення! Але з політичних міркувань їх ревізію ми робити не будемо – не через те, що так треба для України, а через те, що це призведе до таких політичних скандалів, у яких ми теорію цього питання поки що не виграємо.
18) Влада ще не має досвіду управління таким рівнем інтересу, тому виникають деякі проблеми.
19) Але в цілому ті місяці, які минули з початку року, є хорошим часом – часом удач і доброго настрою.
20) Про результати говорити ще складно, бо сто днів – це ще час такої шокової терапії, коли можна говорити тільки про інструменти.
21) 40 відсотків кадрів, які ми набираємо, – це випускники Києво-Могилянки й студенти з бази даних слухачів закордонних вузів, котрі знають по дві-три мови й отримали освіту світового рівня. Але ж цього треба дочекатися, поки той довчиться, той приїде...
22) У мене є брак знань щодо того, якою має бути канцелярія чи то секретаріат Президента. Я перший раз Президентом, тому, сподіваюся, мені це незнання пробачать.
23) А політична реформа – це як те, що десь іще збоку йде...
24) А ми зробили з політреформи такого собі чорного кота, якого запустили, і тепер одні кажуть, що він гарний і доречний, а інші – що це рішення на межі політичної коректності.
25) Тому що, виявляється, перейти від Майдану до кабінету – це велика робота. Для багатьох наших політиків кабінетна робота виявилася в десятки разів складнішою, ніж майданна.
26) Уряду треба дати шанс. Упродовж дванадцяти років у нашій країні панувала одна управлінська школа й одна схема, і зламати її за 90 днів було майже нереально. Адже міністри не позвикали ще до того, в який бік у їхніх кабінетах двері відчиняються.
27) Звісно, коли йдеться про одіозні випадки, про справжню зраду ідеалів, тут компромісів бути не може. Але, друзі, скажіть мені таке: хто перший потрапив у рай? (Ющенко витримує довгу паузу. – Авт.) От чому на тій іконі (Президент показує на ікону в кінці кабінету, розташовану на стіні одразу за його робочим столом. – Авт.) біля Господа Бога перша людина – розбiйник?
28) Всі нам казали: «ку-ку», що ви робите, як ці сили можна поєднати?

Вiктор Ющенко
Пожаловаться
Комментариев (1)
  (аноним)  06.05.2005, 11:46
Оценка:  0
Special for you:

"Наша задача - воспитать население в обществе так, чтобы оно добровольно шло платить налоги"
Н.Я. Азаров
Реклама
Реклама