Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

День Перемоги

9 мая´05 23:59 Просмотров: 397 Комментариев: 2
Серед колишніх республік Союзу РСР, а також держав світу, що були втягнуті в Другу світову війну, Україна зазнала найбільших матеріальних і соціальних втрат.
Фашисти перетворили у руїни 714 міст і селищ, понад 28 тсяч сіл, без даху над головою залишилось понад 19 млн чоловік.
Внаслідок війни багато громадян України померло в госпіталях після поранень пізніше, підірвалося на мінах під час розмінування об'єктів і територій, пропало без вісті, зокрема в невеликих партизанських групах і навіть загонах, у концентрованих таборах тощо.
Багато людей брало участь у цій жахливій війні. Не виключенням був і мій ДІДУСЬ. Я дуже рада, що саме з його вуст була передана історія його тяжкого життя в роки війни. Але, нажаль, війна не пройшла безслідно і для нього, так як підірвала його здоров'я. Він помер, коли мені було тільки 2 місяця.
В 41 році, коли почалась війна дідусь жив в мальовничому селі, оточеному лісом. І, не роздумуючи, дідусь пішов в партизанський загін, де був зв'язковим. Але на одному з бойових завдань фашисти спіймали його і разом з тисячама українських молодих людей відправили в концтабір.
Про цей відрізок свого життя він говорив мало, але знаю, що там, в жорстоких умовах до нього прийшло кохання. Це була українська дівчина, з якою познайомився ще в дорозі.
Що ж далі? А далі кілька спроб втечі зі своєю коханою. Їх ловили з собаками, били, відправляли в гестапо. Але ні дух, ні волю, ні віру зломати не вдалось.
Бо мій дідусь українець.Бо він такого роду, що сила волі і віра живі були завжди!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
SPORTSMAN    10.05.2005, 10:42
Оценка:  0
SPORTSMAN
polnostyu soglasen s LATIFOY,


no vse je raz mi uje pobedili - URA!!!!!!!URA!!!!!!!!URA!!!!!!!!!
LATIFA  (аноним)  10.05.2005, 00:32
Оценка:  0
LATIFA
лучше бы его не было... не в том смысле что мы победили в этой войне, а в том, что лучше бы не было в чем побеждать...
Реклама
Реклама