Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Переломні моменти

13 мая´05 12:13 Просмотров: 355 Комментариев: 1
Ця стаття присвячується всім самосвідомим громадянам нашої незалежної України. Кожен з нас в своему житті має прийти до якоїсь життєвої позиції. Всі знають яка зараз ситуація в нашій державі. Я не можу брати на себе відповідальність і заявляти, що наша держава розкололася навпіл - НІ ! Нас хочутьпримусити в це вірити. Але "ми народ!" (тим хто був на мітингу 22.11.04) і ніяка влада не примусить нас змінити свою думку і робити тільки так, як їй вигідно. Досить! Наша нація вже натерпілася! Я можу з повною відвертість заявити вам, що ми все бачимо і все розуміємо. Навіть провладні канали, які весь час вели провладну агітацію і не давали нам дізнатися об'єктивну інформацію про те, як відбуваються вибори в Україні. Але все ж таки через усі перепони зацікавлених осіб, організацій, та угруповань - народ знає! І більше не мовчатиме. І навіть існуюча влада в образі нашого шоновного президента Л.Д. Кучми, щойно передавшого свої повноваження свому "тіньовому протеже", не зможе втримати на бажаному місці своєго намісника!
Кожен з нас сьогодні має зрозуміти - в нас дійсно є шанс змінити державний устрій, ми всі мовчали трохи більше десятиліття, досить!
Протягом найближчих кількох днів буде вирішена наша доля.
Люди, українці, побратими недамо зплюндрувати нашу неньку! Будьмо самосвідомими громадянами!
"...Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем що ми браття козацького роду!"
Пожаловаться
Комментариев (1)
K@trina    13.05.2005, 20:48
Оценка:  0
K@trina
Але влада намагається розділити один дружний та волелюбний народ на двох ворогів і від цього мені стає дуже і дуже сумно. Більш нічого не коментую, бо дуже вже обридлі ці брудні розмови. Ніхто і ніколи не повинен навьязувати іншій люди свою думку і волю.
Реклама
Реклама
Популярные заметки