Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чи часто ви обурюєтесь?

13 мая´05 12:14 Просмотров: 409 Комментариев: 1
Почуття обурення як і будь-яке інше може захоплювати цілковито. Інколи воно може спонукати до дії, інколи навпаки може перейти у стан дипрессії. Кожен сам знає як вивести себе з такого положення, або якщо подобається то навпаки погіршити свій стан роздумами і в кінці кінців потроху руйнувати свою нервову систему. А як всім нам відомо нервові клітини не відновлюються і їх треба берегти.
Повертаючись до стану "обурення", цілковите і не спинне почуття, якщо його підстігнути може перерости в шаленість, а з неї в апатію. Заспокоїти настільки роздратовану людину дуже важко. А краще просто до цого не доходити.
Звичайно обурюватися можна і "тихо" не шкодячи оточуючим, і неухильно дотримуватися своєї точки зору. Чому я вирішив згадати саме це відчуття? Та тому, що саме воно зараз ятрить мені душу і саме цікаве не через якусь неверішувану проблему, а через незначну подію, яка дала поштовх спогадам. А саме спогади дозволили потрапити до самого сокровенного - серця. І зараз, немов на малому вогні воно печеться... Але це тимчасово, завтра буде новий день і він буде спонукати не сидіти і жаліти себе, а йти, прагнути, добиватись нових життєвих звершень... покидаючи погане в минулому.
Пожаловаться
Комментариев (1)
K@trina    13.05.2005, 20:56
Оценка:  0
K@trina
Воспоминания - это прошлое, так пусть они там и остаются. Пишу, а у самой в душе прочно засел один сюжет, который не получается оставить в прошлом и не вспоминать. И от этого становится плохо, словно все это было вчера. Но у меня свой метод, только условие не критикуй его. Просто мысленно рисую картину того сюжета прорисовывая все детали, а потом начинаю медленно его стирать, как мел со школьной доски. Все мы были школьниками и ты наверно помнишь, как это делать.Вот так.Улыбнись.Все будет хорошо
Реклама
Реклама