Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

nightmares, nor dreams

16 мая´05 15:05 Просмотров: 287 Комментариев: 0
Не сни, а нічні страхіття. Краще не лягати спати...
Я не буду писати тобі листа. Мертвого. Від мертвої. Може мертвому. Треба залишити все старе...Та як звикнутися з думкою, що все, чим я жила дотепер- це просто пил.
А чим воно взагалі є? Із праху в прах, з пилу в пил.
Все пізнається в порівнянні, ні, я не звинувачую тебе...Я вже нікого не звинувачую. Все це занадто класично і подібно на догму...Пам"ятаєш, з початку я все таки написала, вірніше підписалася, як пісня Лакрімози. І не треба відкриток, даремних питань, і всієї цієї мудні. Тепер є я і лише я...А в тебе своя дорога, і я проклинаю себе за те, що хочу...Але вже не так сильно хочу побачити тебе живого.
хоча якщо збираюся сказати все, що надумала за весь цей час...краще не бачитися.
Все було занадто ідеально - ідеально і закінчится...
І друзями ми не будем- просто все повернеть в сам початок -ніхто і не сподівався, що щось вийде- так, один металюга із сумнівними друзями, які радше нагадують вірних цуциків і одна готесс, з очима вовчиці...стояли на сейшені...і нічого більше не було. І всі були щасливі...
Ні, все,як завжди справедливо...Я отримала все, як в найдешевшій мильній опері -сльози, шмарклі, любоф,нічні дзвінки, ревнощі, награна байдужість.І це я, така прагматична бавлюся в таку фігню??
От і розплачуюся...
Саме основне, що після всього лишається відчуття спустошеності...ніби пронісся вихор і залишив дерева, вирвані з корінням, суху потріскану землю...
Таке приходить після розчарування...хоча тобою я не розчарувалася. МИ просто дисконектед...От і все.
Нагадайте не ставати на одні і ті самі граблі...НІКОЛИ БІЛЬШЕ!!!!!!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама