Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

нічогісінько

19 мая´05 20:56 Просмотров: 475 Комментариев: 3
Ніколи не думала що розчаровувати себе така трагедія серця. Почуття ніби зіщулилися та проглядають крізь кутики очей через маленькі шпаринки. Абсолютно ганебне самопочуття аккурат до пониження температури тіла чи втрати свідомості. Фє, бридотка, - думаю про себе і знову масажую скроні. Пальці в мене чомусь холодні, ніби ставкові жабки. Хоча, як бути відвертою, ніколи в руках ставкових жабок не тримала, а тому і не знаю, холодні вони чи якісь інші. Маячня.

Ще раз переконуюсь наскільки безпросвітне наше життя. Вкотре кажу собі купити Біблію та пізнати нарешті зміст свого буття на цій Землі.

А ще я зрозуміла що дуже хочу мати сім"ю. Таку, коли разом обідають у вихідні за великим столом, ходять у ботанічний та купують взуття з панчохами. Я так хочу щоб в усіх тих бездомних пацанюр, які сплять у підвалах а вечорами шмигають під супермаркетами, просячи дріб'язок, також була сім'я. Я з кожним днем усвідомлюю, наскільки сильно мені потрібно любити когось! І піклуватися про когось. переживати, телефонувати, цілувати вночі у спинку.

і вчитися. не хочу більш себе розчаровувати. хочу усе знати і усе вміти. в непрямому значенні. тому що "усе" - це 100% - а в нашому житті нічого стовідсоткового не буває.

нічогісінько

R.W. - Feel
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Солька*    13.11.2008, 14:59
Оценка:  0
Солька*
.. Господи, как ты похожа на меня... :1:
  (аноним)  19.05.2005, 21:00
Оценка:  0
Життя не ідеальне, але не дивлячись на це, воно - прекрасне...ось все, що я можу сказати
Солька    19.05.2005, 21:00
Оценка:  0
Солька
ти права.... воно не ідеальне. і сама оця "неідеальність" часто і є каталізатором отаких думок, розчарування, фаталізму.... :) хоча не хочеться говорити про погане
Реклама
Реклама