Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Поки ніхто не бачить

18 ноября´09 20:47 Просмотров: 799 Комментариев: 4

Вони були з тих, хто ніколи не був народжений під щасливою зіркою і ніколи не мали гарних стосунків з батьками. З тих, хто весь час говорить правду і забуває вимикати світло в туалеті. Вони були з тих, хто завжди замикають вхідні двері і сплять голяка під бавовняною ковдрою.

Вони були з тих, хто ніколи не міг додивитись фільм до кінця, знаходячись в кінотеатрі. З тих, що безсоромно пестять одне-одного в громадському транспорті і обіймаються, коли радіють. Вони були з тих, що дають усім чудернацькі прізвиська і реагують на зовнішній світ лише коли з ним щось не так.

Вони були з тих, хто не має секретів, але про найбільш важливе ніколи не говорить вголос. З тих, хто не соромиться і не приховує своїх недоліків. 

Вони були з тих, хто годинами може сміятисяз тупих жартів і плачуть, дивлячись "Титанік". З тих, хто не може дати пояснення своїм вчинкам, але радіє найменшим дрібницям. З тих, що ненавидять одне одного, але щоночі засинають разом...

...Та і померли вони дуже гарно: він - у автомобільнії катастрофі, вона - від передозу снодійним. Вони були з тих, хто щасливий, недивлячись ні на що...

Мне нравится! Понравилось: 6
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
кричимовчки    19.11.2009, 16:39
Оценка:  0
кричимовчки
вони навчилися жити
Золотая_Рыбка_    19.11.2009, 15:02
Оценка:  0
Золотая_Рыбка_
таки чудове світосприйняття...
Arriadna    18.11.2009, 22:27
Оценка:  0
Arriadna
чорт, банально.. але я пустив сльозу!
esseker    18.11.2009, 22:43
Оценка:  0
esseker
значить не банально)
Реклама
Реклама