Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Мій хлопець ненавидить тварин

28 мая´05 20:12 Просмотров: 451 Комментариев: 4
Мій хлопець ненавидить тварин. Учора ввечері ми гуляли затишними вуличками нашого міста: балакали про все на світі і водночас ні про що, жартували, мріяли і весело крокували все далі і далі без певного спланованого напрямку. Потім натрапили на якусь скамієчку, присіли... Все було чудово: теплий травневий вечір, ніжний аромат зелені, що нас оточувала, квітучі акації, зоряне небо, затишок та ідилія. Раптом до нас підбіг гарненький милий песик. Скрутивши хвостик калачиком, він почав лащитись біля мене (майже, як мій кіт - Кузя). Я, звичайно, не змогла бути байдужою до цього маленького створіння - віддавши йому залишки чіпсів, які ми вже не могли доїсти, приголубила його, погладила і легенько смикнула за песяче вушко.
- Андрію! Подивись, який милий песик! - звернулась я до свого хлопця.
- Пшол вон! - пролунало у відповідь. Андрій тупнув ногою і злісно подивився на пса. - Іди помий руки! Не знаю де, але помий!
- Не розмовляй зі мною в такому тоні. Чому ти так злишся? Я звичайно помию руки, але пізніше. Тут зараз немає де це зробити.
- Меня это не колышет. Вот не далеко есть магазин, там должен быть умывальник. Иди помой руки!
- Не пойду я ни в кокой магазин мыть руки!
- Или иди мыть руки, или я сейчас уйду!
- Я не піду мити руки.
- Ну как знаеш!
Він розвернувся і пішов...
А я залишилась сидіти на скамійці. Мені було боляче на душі від його вчинку, хоча я намагалась зрозуміти чому він так вчинив. Посидівши хвилин десять, я вирішила йому передзвонити з надією, що він пожартував. Але почула у відповідь лиш: "на даний момент абонент не може прийняти ваш дзвінок". Що ж боляче - але факт.
Ще раз подивилась на зоряне небо, вдихнула буйство квітучих садів і видохнула з себе частинку смутку. Я посміхнулась, побачивши, як зовсім поруч в траві бігає їжак. А біля моїх ніг лежав мирно розтягнувшись рудий пес.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
  (аноним)  07.06.2005, 17:05
Оценка:  0
Таня, не хвилюйся, все буде... Все буде нормально, варто лишень дуже захотіти і трішки потерпіти. Знаєш, коли мені було дуже погано я перечитував вірш Кіплінга - "Якщо" в перекладі Сверстюка здається, досить гарно піднімає дух.
Було приємно тебе бачити, хоча б в неті :)
Руслан
НеБайрон    06.06.2005, 22:04
Оценка:  0
НеБайрон
А что, при рождении кто-то обещал, что жить будет легко и просто?
НеБайрон    04.06.2005, 00:25
Оценка:  0
НеБайрон
Хм... и что тебе сказать. Первая мысль, которая появилась у меня в голове, после того, как я прочитал это: "А любит ли он Таню?". Способен ли этот человек принять твой мир? Или как среднестатистический славянский мужчина-эгоист будет втискивать тебя в свои рамки? Думаю, ты о много задумалась. Это правильно, потому что думать, когда тебе за 40, а рядом один (или двое, трое, четверо) ребёнок, будет поздно. Согласись, запоздалое осознание, что жизнь сложилась не так отибвает весь оптимизм...
Nika+    04.06.2005, 00:25
Оценка:  0
Nika+
Вадік, Ти дуже влучно сказав. Напевно, дійсно, треба робити висновки і краще раніше ніж пізніше. Головне, не помилитись. А все так не просто...
Реклама
Реклама