Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

My sweetest passion

25 января´10 16:08 Просмотров: 807 Комментариев: 4
кофе, перерыв кофе, перерыв кофе, перерыв

найсолодша мрія про каву зварену в хорошій кавоварці. Про термоядерну каву, таку, яку п"ють в італійських кафе. Не таку львівську, зроблену а-ля шось там із гидким присмаком. В такому тривіально-буржуазному бажанні і відображається мій конфомістичний світогляд. О скільки патетики в одному реченні. Моя проблема в тому, що в мене забагато мозгів, вони зашвидко працюють і я не маю куди їх діти.

А колись було інакше. Колись і життя було інакше. Погляди на речі були відповідні.
Як і всі нормальні мислячі люди я пройшла стадії підліткового бунтарства, максималістської юності, а шо ж тепер? Як це має називатися? Цинічна чи може розчарована молодість? Чи може прагматична молодість?

Коли дивишся на молодь за кордоном, то мимоволі дивуєшся, який же ти морально старий. З іншого боку дивуєшся, що в такому віці тобе зіткають така розсудливість і, не побоюсь цього слова "мудрість".

Процитуючи мого найсолодшого Вольдемара "вони не ми, у них в очах те, що називається prosperity і це покоління, яке знає собі ціну і має перед собою надію на гідне майбутнє"

Я ні в якому разі не пишу шоб пожалітися. Куди цілиш, туди і попадеш, розмова про майбутнє то теж окрема розмова і на відміну від минулих років, воно не малюється мені таким драматично фатально трачгічним.

То що ж відрізняє нас від них?

Нас, молодих людей, які встигли до 24 років здобути дві освіти і поміняти дві роботи від них? Сказати, що вони дурніші буде дикунством.

Невже причина (привіт Маркс!!) лише в добробуті? І надбудовою всім є культура? (Перепрошую за дигресію, але марксисти зараз ревно приписали мене до своїх рядів)

Не можу зрозуміти.

Це напевно як людина, яка постійно живе в теплі і не морже звикнути до снігу. Або радше навпаки.

А може і в нас є такі і сякі. Є фріки інтелектуальні, такі як ми з Вольдемаром, яки проганаються і стібуться над всіма...Факані митці і науковці які в силу обставин мусять працювати не по спеціальності і мріяти одна - про оперний, а другий - про стпендію на написання наукової праці.

Цим коментом я не хочу нічого доводити і нічого дізнаватися. Це навіть не риторичні запитання, а просто так, замітки до теми.
Це лише роздуми які декому здадуться тратою часом, лепетом "странної чувіхи із брєдовими ідеями"....Теги: passion, coffee, sweetest, хороші, італійська
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
КАПЕЦЦ    26.01.2010, 14:59
Оценка:  0
КАПЕЦЦ
мені здавалося, що у Львові найсмачніша кава з усього, що я будь-коли сьорбала, а ти кажеш....
Aida_Luciferi    26.01.2010, 15:32
Оценка:  0
Aida_Luciferi
ну та, львівську каву із києвською не порівняти. Звичайно львівська в україні- дас бесте. Але тим, хто пробував італійське еспрессо так уже не здається... все пізнається у порівнянні
КАПЕЦЦ    26.01.2010, 15:44
Оценка:  0
КАПЕЦЦ
про порівняння ти права))
afresh_start    25.01.2010, 16:20
Оценка:  0
afresh_start
Так,що за чорний піар львівській каві???? Під_ливаєте туристичний бізнес...і імідж міста))))
А ваших і наших нема......є пиха,зверхність та зарозумілість.Причому в усіх таборах)))))
afresh_start    25.01.2010, 16:31
Оценка:  0
afresh_start
прошу вибачення, більше не буду турбувати...я бідна,але гонорова)))
Реклама