Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Прекрасний світ в чотири кроки

Отредактирована 4 мая´10 6:45 Просмотров: 1345 Комментариев: 10
Для зміни світу знадобиться зробити чотири кроки:
   1. Визнати наявність кризи;
   2. Виявити його причини;
   3. Визначити найкращий спосіб його дозволу;
   4. Розробити план його усунення.

1. Визнати наявність кризи

З різних причин багато хто до цих пір не підозрює про існування кризи. Уряди і міжнародні корпорації першими повинні всерйоз взятися за справу, але конфлікт інтересів заважає їм об'єднатися, щоб успішно справитися з кризою. Крім того, більшість з нас до цих пір не відчуває, що сформована ситуація загрожує кожному особисто, а тому ми нехтуємо крайньою необхідністю розібратися в ній, поки вона не зайшла дуже далеко.

Однак найбільша проблема полягає в тому, що ми не зберегли спогадів про пережиті в минулому небезпечні ситуації. З цієї причини ми не здатні правильно оцінити нинішню. Не можна сказати, що катастрофи не відбувалися і раніше, але наш час унікальний тим, що сьогодні вони відбуваються на всіх напрямках зовсім несподівано - у кожному аспекті людського життя і по всій земній кулі.

2. Знайти причини кризи

Криза виникає, коли відбувається зіткнення двох елементів і переможець нав'язує свої правила переможеному. Людська натура, або егоїзм, проявляє свою протилежність Природі, або альтруїзму. З цієї причини багато людей відчувають смуток, пригніченість, невпевненість і розчарування. Коротше кажучи, криза, насправді, відбувається не зовні. Навіть якщо вона, з усією очевидністю, охоплює певний фізичний простір, - криза всередині нас. Криза представляє собою титанічну боротьбу добра (альтруїзму) і зла (егоїзму). Сумно, що нам доводиться зображати «поганих хлопців» в реальному реаліті-шоу. Однак не втрачайте надію: як і в будь-якому видовищі, нас чекає щасливий кінець.

3. Визначити найкращий спосіб розв'язання кризи


Чим точніше ми визначимо приховану причину кризи, а саме свій егоїзм, тим краще зрозуміємо, що необхідно змінити в самих собі і своєму суспільстві. Зробивши це, ми будемо здатні послабити кризу та знайти позитивне, конструктивне вирішення соціальних та екологічних проблем. Досліджуючи тему свободи вибору, ми поговоримо про ці зміни більш докладно.

4. Розробити план усунення кризи

Завершивши перші три етапу плану, ми можемо описати його більш детально. Проте навіть найкращий проект не буде мати успіху без активної допомоги ведучих організацій, які користуються народним визнанням. Отже, йому повинна бути надана широкомасштабна міжнародна підтримка з боку вчених, мислителів, політиків, ООН, а також засобів масової інформації та громадських об'єднань.

По суті, оскільки ми піднімаємося з одного рівня бажань на другий, то все, що зараз відбувається, вперше має місце на духовному рівні бажань. Якщо ми будемо пам'ятати, що перебуваємо на цій ступені, то зможемо використовувати пізнання тих, хто вже встановив з нею зв'язок, таким же чином, як використовуємо доступні нам в даний час наукові дані.

Каббалісти, вже досягли духовних світів - витоків нашого світу, бачать решімот (духовні корені), що викликають нинішній його стан, і можуть вказати нам вихід з проблем, з якими ми стикаємося. Таким чином, ми легко і швидко впораємося з кризою, оскільки будемо знати причини того, що відбувається і необхідні способи подолання негативних ситуацій. Подумайте про це так: якщо б вам стало відомо про існування людей, здатних передбачити результати завтрашньої лотереї, хіба ви не захочете опинитися поряд з ними, коли будете робити свої ставки?

Тут немає ніякої магії - одне лише знання правил гри, яка відбувається у духовному світі. Якщо поглянути на ситуацію, що склалася, очима каббаліста, ніякої кризи немає, просто ми трохи дезорієнтовані і тому ставимо на невірні числа. Коли ми відшукаємо потрібний напрямок, то вирішення (неіснуючої) кризи виявиться справою неважкою. Як виграш у лотерею. Чарівність каббалістичних знань полягає в тому, що на них не поширюються авторські права - вони є надбанням кожного.

Из книги М. Лайтмана ""

- всегда в эфире!

Теги: природа, Каббала, егоїзм, криза, людина, альтруїзм
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (10)
Отсортировать по дате Вниз
suvoymas    03.04.2010, 20:04
Оценка:  0
suvoymas
Эгоизм - зло. Это упрощенная форма. Эгоизм это способ выживания. Отсутствие эгоизма - путь козла отпущения в мусульманстве. Люди грешат, а "козла" зарежут. Россия прошла этот путь в период сталинизма.
yeorsh    04.04.2010, 04:58
Оценка:  0
yeorsh
Это совсем не то. Мы даже представить не можем, что такое альтруизм. Ваш пример это примитивный эгоизм небольшого уровня. Ведь даже "козла отпущения" покупают обещаниями "лучшей жизни". Так было в России, так было и в период рассвета христианства и др. религий. Даже смертниками движет эгоизм.
suvoymas    04.04.2010, 19:34
Оценка:  0
suvoymas
А как можно идти к тому, что мы даже "представить себе не можем"? Отсутствие "конкретных" целей всегда приводит к неудачам.
yeorsh    05.04.2010, 21:01
Оценка:  0
yeorsh
Цель будет постепенно "прорисовываться" по мере возрастания желания к духовному. Решимот уже заложены в творении. Но они скрыты, а раскрывает их усиление желания.
suvoymas    03.04.2010, 19:58
Оценка:  0
suvoymas
Причина-эгоизм. Но откуда ему взяться если на самом деле мы и так всего лишены. Волчьей семье для НОРМАЛЬНОГО проживания нужно 100 кв.км, а мы живем в 50 кв.м. Нам солнце закрывают спутники. Из космоса Земля уже напоминает засиженную мухами(спутниками) лампочку. Боюсь ЭГОИЗМА нам нехватает.
yeorsh    04.04.2010, 05:21
Оценка:  0
yeorsh
Причем тут волки, если мы приматы - живем большими кучами ))
Наш эгоизм более утонченный. Мы хотим, чтобы другие сделали за нас работу, а мы получим за это награду. Поэтому мы живем в больших городах, где больше шансов пропетлять )
ЭГОИЗМА вам хватает, вы просто не знаете, что с ним делать )
suvoymas    04.04.2010, 19:41
Оценка:  0
suvoymas
Вы думаете горилы спокойно проживут в 50 кв.м бетона? Эгоизм предусматривает ЗАЩИТУ своих интересов. Что человек защищает? Вы сделали правильный акцент - мы продаем свой эгоизм за деньги. Меняем и тем самым остаемся постоянно неудовлетворенными.
yeorsh    05.04.2010, 21:13
Оценка:  0
yeorsh
Потому что бетон - хорошая защита от "ближнего" ))
suvoymas    04.04.2010, 19:49
Оценка:  0
suvoymas
Мы альтруисты, поменявшие жизненное пространство на бумажки. Альтруисты - потому, что ЗНАЧИМОЕ меняем на незначительное. Интересно, что к альтруизму призывают не только религии, а и диктаторские режимы. Дешевле управлять при помощи идеи?
yeorsh    05.04.2010, 21:08
Оценка:  0
yeorsh
Но мы ведь уже выросли с пеленок, правда? Уже видим что к чему, можем различить интересы отдельных людей от общих интересов человечества. Хотя они могут и совпадать )
Реклама
Реклама