Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ІЗРАЇЛЬ. Єрусалим: Долороса - шлях на Голгофу

Отредактирована 4 апреля´10 13:33 Просмотров: 1105 Комментариев: 1

Долороса

 

 Вулиця, якою Ісуса вели на розп'яття.

Після арешту в Гефсиманському саду Ісус зазнав знущань і принижень та хибних звинувачень перед юдейським Сінедріоном, перед царем Іродом та римським намісником Понтієм Пілатом. Його засудили до страти та повели на розп'яття вулицею Долороса.

 І як Його повели, то схопили якогось Симона із Кірінеї, що з поля вертався, і поклали на нього хреста, щоб він ніс за Ісусом! А за Ним ішов натовп великий людей і жінок, які плакали та голосили за Ним. А Ісус обернувся до них та й промовив: Дочки єрусалимські, не ридайте за Мною, за собою ридайте й за дітьми своїми! Бо ось дні настають, коли скажуть: Блаженні неплідні, та утроби, які не родили, і груди, що не годували... Тоді стануть казати горам: Поспадайте на нас, а узгір'ям: Покрийте нас! Бо коли таке роблять зеленому дереву, то що буде сухому?

Щодня сотні паломників проходять цією вулицею, повторюючи скорботний шлях Спасителя на Голгофу. Так само, як і два тисячоліття тому, Долороса велелюдна, тут вирує торгівля та стоїть гомін. Але в кінці шляху, на Голгофі, де тепер стоїть Храм гробу Господнього, ми ніби залишаємося на самоті з невідворотністю смертельної муки, якої зазнав Ісус в останні години до смерті на хресті. 

Теги: єрусалим, долороса, голгофа, ісус, ірод, понтій пілат, Храм гробу Господнього, хресний шлях
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (1)
MarkTullius  (аноним)  04.04.2010, 17:57
Оценка:  0
Читаю и смотрю полезное и соответствующее сегодняшнему дню .... и не могу отбодаться от назойливого вагинального кольца ..Админы - сегодня нельзя ругаться ,но вы догадались ,что я о вас думаю !!!
Реклама