Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Задумайтесь, панове! (або що таке молодість)

Отредактирована 17 апреля´10 19:28 Просмотров: 2070 Комментариев: 2
Ну от панове...

У 18 можна малювати волосся в безумний колір, тупо вдягатися, сто разів проколювати вуха і проводити експеременти на лиці. Можна зірватися і поїздом їхати в сусідню область, знаючи, що твій "шанувальник" приїде незважаючи на іспити, приїде за першої ж можливості і за будь які гроші. Коли задовольняє просто весна, просто прогулка на закинутій цитаделі і щасливими роблять здача сесії, пляшка вина, коротка зустріч із тим самим "шанувальником" і наївні думки шо от воно за чувство таке - "любов", і ми будем нерозлучні поки смерть...е, це вже мене понесло не лічностниє тєми...

Так от, це був час, коли можна було втішатися тим, шо ти  - соціальний фрік, шо ти думаєш інакше, шо ти такий інший....І бути щасливим саме через здатність незадумуватися над тим, що буде далі...

Нажаль в нашому задовбаному і забиченому суспільстві з його відсталим і диким менталітетом (якщо звичайно вони знають значення слова "менталітет"), яке на 92 відсотки складається із вихідців із села (навіть у місті) у 24 роки вже не можна бути "молодою". Не можна навіть нею почуватись. Немає права, вірніше.

Так, саме так, панове, треба вже встигнути вийти заміж, бути тупою куркою, яка ледь закінчивши свою освіту вискочила заміж, залетіла і тепер має двох спиногризів. Притому нестара жінка вкрай перестає слідкувати за собою, стає товстозадою вічнозлою квочкою, яку постійно зраджує чоловік, яку гризе питання "шо дати дітьям їсти", в якої погано помальоване на біле волосся і зіпсута шкіра.

А попри це, якщо жінці (припускаю, що у 24 можна підпадати і під категорпію дівчини), так от, якщо дівчині 24, вона не збирається в найближчі 5 років заміж (тому, що я не вірю, шо там так кльово, як розкажують оці товстозаді і погано пофарбовані).

Недавно, на красне свято паски я вилізла в Шевченківський Гай -це таке місце, де (попри його культурно відпочинкове значення) на паску збирається такий собі зоопарк із пластунів у вишиванках разом із синьожовтими значками і профашистською символікою, патлатої нечисті - притонів готів і неготів і нусовсємнеготов і вже тих, хто стали готовими, пациків на муциках, мальчіков і дєвачєк,охочих випити малих дітей, батьків із дітьми і батьків без дітей, пристарілих львівських пань, які впевнені, шо Львів - це не тупа провінційна дірка в сраці, а як і за матки Австрії - культурний центр всиленної із розвинутим книгодрукуванням, розважальним бізнесом і туризмом, і ше купа всього-різного, я намагалась віднайти той прошарок соціуму, куди б я могла підпадати...

Вкрай знатившись я подивилась на себе...порівняла з іншими...так, все ясно...молоді мами, молоді тати...а таких як я нема. Повимирали??Повиїжджали???чи може гірше, одружилися дурні люди в свої 18, коли треба тільки починати жити для себе!!!

Підсумовуючи мої, як завжди складні питання на які я і сама знаю відпоідь і у відповідь на які всі мовчать я скажу:

Мені 24 роки, я скоро довершу свою другу освіту і довчу свою четверту іноземні мову (шведська). Кайф життя власне від молодості я почала ловити із 20 років, і так мені було добре власне ЖИТИ, шо тепер я, озираючись навколо, не бачу однодумців своєї вікової категорі...Я не розумію ЩО відбувається із молоддю, яка в свої 25 уже не молодь?!!!

І ще....звісно, мене вже не завовольняють довгі сидіння і гладіння в очі, та і "шанувальник" зробив дитину іншій, вийшов "заміж" і успішно живе за рахунок своєї" дружини" за кордоном. Після, я не вірю в безкорисність почуттів і взагалі, здається втратила здатність відчувати щось позитивне...(прожжонна сильно зробилась, вже не ведусь на слова, тільки на дії)
Я не експерементую із кольором волосся і з макіяжем, і не смію вийти з хати із неначищеними туфлями (так, туфлями, а не гадами на 24 дірки!!) і про бездоганність панчіх я вже мовчу.

От підсумовуючи це все...Відчуття паскудне, панове. Паскудне тому, що самі люди обкрадають ебе ж своїй волі, у свому бажанні жити і в тій же молодості, яку потім ніхто, нажаль, не поверне.
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
fert_animus    20.04.2010, 23:08
Оценка:  0
fert_animus
це все так і є...хоча, офіційно молодими вважаються люди до 35 років...
Aida_Luciferi    21.04.2010, 10:32
Оценка:  0
Aida_Luciferi
правильно "вважаються"
Реклама