Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Мета природи

29 апреля´10 4:57 Просмотров: 1056 Комментариев: 0
Програма управління

Досліджуючи оточуючий світ, ми виявляємо зв'язок всіх його частин, їх причинно-наслідковий розвиток і мету дій.

Розвиток людського суспільства, глобалізація змусила нас розглядати світ як складену з протилежностей одне загальне, ціле. Досконалість світу - в єдності його елементів. Досягається це тільки співіснуванням частин природи, коли кожна частина працює заради життя всієї системи. Оскільки вся природа, крім людини жорстко виконує своє призначення, то очевидна вища мета всієї природи - у приведенні людини до досконалості, до властивості віддачі. У цьому полягає програма природного управління.

Природний розвиток бажань

Оскільки розвиток людини відбувається згідно з програмою природного управління, все більше людей приходить до відчуття відсутності щастя, відчуття порожнечі, депресії, прагнення погасити це відчуття в наркотиках і терорі. Криза сім'ї, виховання, наук, мистецтва, загроза знищення життя внаслідок екологічної або ядерної катастрофи - також є наслідком цього стану.

Поки людина слідує егоїстичному розвитку і використанню своїх бажань, сама Природа направлено створює навколо неї і всього суспільства загрозливу обстановку. У результаті людина змушена буде усвідомити своє місце в системі природи, усвідомити свій егоїзм як єдине зло. Сам егоїзм, викликаючи страждання, штовхає нас до пошуку методики його виправлення і правильного з'єднання з Природою.

Шлях довгий і шлях короткий

Як людство усвідомлює необхідність подібності природі? Як можуть егоїсти прийти до усвідомлення зла? - З безвиході! З усвідомлення егоїзму як зла.

До усвідомлення зла можна йти довгим шляхом страждань або коротким шляхом виправлення. Але шлях страждань - це не шлях, а лише кількість часу, необхідного для усвідомлення усього жаху наслідків своєї впертості і егоїзму. Але як тільки відбувається достатнє накопичення страждань, людина робить розрахунок і приходить до висновку, що вигідніше не страждати, а виправлятися - і прикладає зусилля до уподібнення природі.

Але можливий короткий і легкий шлях виправлення - якщо людина отримує знання про устрій світу, його причинність і мету, вона прискорює в собі усвідомлення зла, свого протистояння світу, і не потребує в усвідомленні егоїзму як зла під впливом страждань.

Тому ми зобов'язані прискорити в усьому світі процес усвідомлення егоїзму як зла, поширюючи знання про кризу і її причини - нашої протилежності природі.

Причина та мета

Отже, причина більшої протилежності людини природі в тому, щоб вона зрозуміла задум і програму природи. Розумінням цього, людина знаходить розум більш високого рівня ніж той, з яким вона прийшла у цей світ - Розум Абсолютного альтруїзму, як сама Природа. Саме з протилежної, егоїстичної властивості, людина осягає весь задум природи.

Висновок

  • Місія людини - самостійно й усвідомлено стати рівною загальному закону природи Абсолютного альтруїзму. Тому людина володіє зростаючим егоїзмом, розвиток якого їй непідвладний;
  • Програма природи створює в ній і в її оточенні обставини, які допомагають поступово усвідомити егоїзм як Зло;
  • У міру цього усвідомлення, людина починає шукати шляхи позбавлення від егоїзму і відкриває для себе вищий закон природи, закон Абсолютного альтруїзму, усвідомлено, з бажанням підпорядковує йому всю себе, отримуючи від самої природи допомогу у виправленні егоїзму.

Михаэль Лайтман ""

- всегда в эфире!

Теги: природа, мета, розвиток, егоїзм, криза, людина, альтруїзм
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама