Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Альтруїсти і егоїсти в суспільстві

29 апреля´10 5:30 Просмотров: 2908 Комментариев: 0
Альтруїсти не зникають

З досліджень учених слідує, що 10% людства складають альтруїсти. Цей відсоток альтруїстів в суспільстві постійний, обумовлений генетично, і не залежить від зовнішніх умов, - від впливу сім'ї, виховання, суспільства. Альтруїсти не зникають. Ген альтруїзму приховано в людині і його неможливо знищити. Завжди в людстві, незалежно від виховання та впливу суспільства є до 10% «природних» альтруїстів.

Альтруїзм вигідний

Хоча в будь-якому суспільстві - 90% егоїстів, культура, наука, мистецтво, релігія, мораль, право, виховання, освіта цілком спирається на концепцію 10% альтруїстів, - тому що альтруїстична поведінка вигідна всім. Альтруїзм панує в освіті, у школах вчать альтруїзму: будь чесним, працьовитим, поважай, захищай, дружи, люби, - тому що альтруїзм вигідний суспільству.

Якщо для альтруїстів від народження альтруїстичні дії природні, для егоїстів дії віддачі на благо суспільства здаються неможливими. Але із законів життєдіяльності живого організму ми бачимо, що усвідомлення організмом того, що його існування залежить тільки від спільної роботи всіх його клітин, призводить до альтруїстичного співіснування в ньому клітин, кожна з яких сама по собі егоїстична.

Відчуття користі альтруїстичної поведінки є і в егоїстичному людському суспільстві. Навіть в даний час ніхто в світі не виступає активно проти альтруїстичних вчинків. Навпаки, всі організації та особистості рекламують свою участь в альтруїстичних акціях і пишаються цим. Ніхто явно не противитися поширення у світі альтруїстичних ідеалів. Тому, якщо об'єднання альтруїстичних організацій зможе поширити в світі знання про задум природи, її програму та цілі, це змінить шлях всього людства до мети - зі шляху страждань, шляхом знань.

Михаэль Лайтман ""

- всегда в эфире!

Теги: природа, суспільство, егоїзм, криза, людина, альтруїзм, людство
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама