Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

План виходу з кризи

30 апреля´10 5:08 Просмотров: 1539 Комментариев: 0
Мета

Метою дій альтруїстичних сил є формування нових - альтруїстичних громадських і людських цінностей.

Єдиний засіб

Щоб змінити свою поведінку з егоїстичної на альтруїстичну, людина повинна змінити пріоритети, ієрархію цінностей, переконатися в тому, що віддавати суспільству набагато важливіше, вигідніше, ніж отримувати від нього. Іншими словами, людина повинна відчути набагато більше наповнення від віддачі суспільству, ніж від будь-якого егоїстичного набуття.

Для досягнення цієї мети у нас є тільки один засіб - громадська думка. Немає нічого важливішого для людини, ніж думка оточуючих. Заслужити схвалення суспільства - мета життя.

Людина звичайно заперечує, що нею рухає бажання добитися схвалення своїх вчинків. Питання про мотивацію того чи іншого вчинку застає її зненацька. Людина вказує на допитливість, навіть на гроші, але не зізнається, що її мотив - громадське схвалення. Тому що громадське схвалення для неї - найголовніше!

Людина створена природою таким чином, що оточення визначає всі її смаки і цінності, вона мимоволі і повністю знаходиться під владою громадської думки - а тому суспільство здатне нав'язати людині будь-яку, навіть абстрактну, цінність і будь-який вид поведінки. Заради популярності, слави, поваги, пошани людина готова на все.

Суспільство також формує в людині критерії оцінки власної гідності і самоповаги. Тому людина готова на все заради позитивної самооцінки, навіть знаючи, що ніхто ніколи не дізнається про її вчинок.

Така сила єдиного наявного у нас інструменту, - громадської думки.

Що робити

Щоб підготувати і зробити можливим формування нових суспільних і людських цінностей, альтруїсти, які становлять 10% людства, повинні об'єднатися, і через всілякі державні та громадські організації надати рішучий вплив на ЗМІ, освітні та виховні організації.

Суспільство має отримати знання про:
  • природу світу, її цілісність, цілі, програму;
  • природу кризи - кризу цільову, що спочатку запрограмована природою;
  • причини кризи - про егоїстичну природу людини;
  • подолання кризи тільки зміною природи людини.

Небезпека кризової ситуації вимагає, щоб по всьому світу - по радіо, телебаченню, при роздачі нагород, в кінофільмах, виховних програмах, культурних заходах, на всіх урочистостях, у програмах новин і оголошеннях - людство, зі страху самознищення, всіма засобами звеличували вищу цінність для себе альтруїстичних дій.

Постійне, цілеспрямоване формування громадської думки забезпечить кожній людині оточення, яке буде зобов'язувати його до віддачі суспільству. У результаті поступово соціальним тиском в людині сформуються властивості віддачі.

Зміна завдань, що стоять перед суспільством, потребують зміни систем і планів виховання, починаючи з дитячих років, кардинальних змін у системі освіти, в усіх галузях культури: літературні твори, кіно, телебачення, газети повинні будуть висвітлювати події, звеличуючи і оцінюючи їх тільки за шкалою суспільної користі.

Один критерій, одна тема

Нова громадська думка, використовуючи всі ЗМІ, засоби реклами, переконання і виховання, повинна:
1. Відкрито і нещадно осуджувати егоїстичні дії,
2. Звеличувати альтруїстичні дії людини, як вищу цінність.

Тема "Віддача суспільству" повинна звучати як єдина і найвища цінність.

Бажаний результат

В результаті цілеспрямованого громадського впливу, кожен буде прагнути отримувати від суспільства тільки необхідне для існування, а всі свої сили зверне на користь суспільству.

Хоча спочатку кожен буде діяти на благо суспільства вимушено, під впливом оточення, але підтримка і схвалення його дій суспільством наповнять настільки повним задоволенням, що людина почне цінувати саму дію віддачі суспільству, як вищу, особливу, навіть без отримання в конкретних випадках моральної винагороди від свого оточення.

Природна підтримка

Оскільки діяльність альтруїстичних сил світу буде вести світ до рівноваги з природою, вона отримає природну підтримку у вигляді ослаблення всіх проявів кризи. Природа чутливо реагує на альтруїстичні зміни в людині, тому що вони в бік подоби їй. Все більша подібність природі призведе до змін навколишньої природи і суспільства.

Михаэль Лайтман ""

- всегда в эфире!

Теги: природа, суспільство, егоїзм, криза, людина, віддача, альтруїзм
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама