Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Реалізація плану

30 апреля´10 5:34 Просмотров: 1214 Комментариев: 0
Перехід людства від егоїстичної цивілізації до альтруїстичної відбувається в два етапи:

   1. об'єднання альтруїстичних сил планети;
   2. приєднання до них всього людства.

Об'єднання альтруїстичних сил

Організувати центр об'єднання альтруїстичних сил, організацій та особистостей, світу.

Створення постійно діючого центру з розробки та виробництва роз'яснювальної інформації у всіх формах: друкованій (брошури, буклети, статті, книги), аудіо (пісні, бесіди, радіо, CD), відео (науково-популярні фільми), інтернет - перетворити на інструмент об'єднання та реклами альтруїстичних ідей.

Альтруїстів в суспільстві - 10%. З них 10% характерно сильними альтруїстичними бажаннями і готові до негайних альтруїстичних дій, а 90% - має більш слабкі альтруїстичні бажання і тому не готові самостійно діяти, а обмежуються обговоренням кризи і виходом з неї. Нам, що належать до цього 1% людства, необхідно прийняти план дій і активно втілювати його в життя. Ми зобов'язані усвідомити, що тільки ми можемо здійснити цей план. Це зобов'язує нас не займатися обговореннями, а прийняти план і почати його реалізовувати. Саме мала група 1% альтруїстів здатна розробити та розповсюдити методику виправлення. Історична практика показує, що прогресивні ідеї завжди виходять з малих груп. Наш центр, природно, повинен складатися з цього 1%.

Також з числа 1% альтруїстів світу необхідно створити в різних країнах світу постійно діючі центри координації, розробки та виробництва роз'яснювальної інформації щодо об'єднання 10% альтруїстичних сил світу. Поширення ідеї «нового людства» треба почати в середовищі 10%-ї частини альтруїстів, оскільки вони природно готові до цього, за своєю природою піклуючись про благо людства. Для цього необхідно увійти у всі альтруїстичні суспільства миру і сприяти їх об'єднання на основі реалізації цього плану.

  • Звернення до альтруїстичних організацій і окремих людей - з роз'ясненням нашого плану і з пропозицією об'єднання на його основі
  • Об'єднання альтруїстичних організацій світу в одну всесвітню організацію - майбутній світовий уряд.
  • Формування сильної громадської думки, що схвалює тільки альтруїстичні дії.

Приєднання всього людства

Створення постійно діючого центру по роботі з ЗМІ, громадськими та державними егоїстичними організаціями і з 90% населення світу.

У міру об'єднання і зміцнення альтруїстичних сил, починати вихід в ЗМІ, до громадських і державних організацій з метою формування сильної громадської думки схвалення альтруїстичних дій.

У міру об'єднання альтруїстичних сил в єдину суспільну силу, стане можливим:

  • надання впливу на ЗМІ,
  • включення до уряду в якості вирішальної сили,
  • протистояння анти-альтруїстичним організаціям,
  • вплив на окремі особи і, в цілому, на 90% егоїстичної маси людства.

Михаэль Лайтман ""

- всегда в эфире!

Теги: суспільство, егоїзм, криза, світ, людина, альтруїзм
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама