Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

на записі ТВ-шоу "Х-фактор"

Отредактирована 1 июля´10 13:48 Просмотров: 1698 Комментариев: 4
у неділю ходила на запис нового шоу каналу СТБ "Х-фактор". Для тих, хто не знає:
Х-фактор - конкурс для співаків. Приймати участь можуть особи, старше 14 років. Спочатку судді відбирають 100 учасників (солістів та колективів). Через деякий час шляхом голосувань залишаються 24 учасники. Після цього їх розбивають на чотири групи, з кожною з яких буде працювати один представник із журі. Таким чином буде відбуватися ще і "боротьба продюсерів" - чий підопічний переможе. Переможець шоу отримує 2 мільйони гривень. Спочатку відбувалися попередні кастинги в найбільших містах України - Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та Донецьк. Через 2,5 місяці у київському Палаці Спорту відбуваються уже записи телешоу.
27 червня, як виявилося, відбувався запис співаків з Донецька. Тобто ті, кого відібрали продюсери шоу по попереднім записам, приїжджають в столицю і виходять на сцену перед невеликою аудиторією (близько півтисячі осіб) та чотирма суддями:
  1. Ігор Кондратюк - український продюсер, телеведучий ("Караоке на Майдані","LG еврика") -  мій любимий суддя ще з "Україна має талант - 2";
  2. Серёга - російський репер - мав похмурий і залякуючий вигляд;
  3. Ёлка - російська R'n'B співачка - виконувала роль Слави Фролової, тобто була така "уті-путі";
  4. Сергій Сосєдов - російський музичний критик - о! це 100% гомосексуал, який цього не приховує, і це дуже приємно - він був достатньо строгим, але найсмішнішим з четвірки.
До Палацу Спорту я приїхала в 9:20, взяла квиточок (попередньо потрібно було зареєструватися на сайті)  та почала чекати. Було дуже жарко, я ледве стримувала бажання залісти у фонтан. Запускати почали о 10:15. У залі на сцені уже проводили репетицію мої любимі учасники УМТ-2 - дует R'n'D.
Трохи почекали поки всядемося - глядачі зайняли один (п'ятий) сектор. Далі вийшов хлопчик і розповів нам правила поведінки: сидимо, усміхаємося, багато аплодуємо, емоцій не стримуємо, якщо треба вийти, то під час перерви потрібно підняти руку - підійде адміністратор залу.
Після цього вийшли учасники УМТ-2 - співак Антон Довлатов та пародист Саша Скічко. Трохи повеселили, представили журі і почалася зйомка.
Тривала до 15:10 - тобто 5,5 годин. За цей час виступило 25 учасників. Було декілька дуже хороших, декілька дуже смішних і пара тих, хто, на мою думку, заслуговував пройти далі.
Серед тих, хто запам'ятався був хлопець, якого всі прийняли за дівчинку; актриса Донецького театру, яка саме грала на сцені і цим всіх захопила; квартет дівчат зі Стаханова з абсолютно не схожими піснями; хлопець з гарним голосом (співав Кіркорова "Віва" та пісню Скорпіонс в перекладі).
Під час перерви на сцені виступали учасники УМТ-2: Нікіта Кисельов, R'n'D та співачка Ганна Буцик.
Після запису була дуже змучена - адже просиділа майже 6 годин.
Приїхала до брата додому і почала відпочивати.

Цікаво, а мене покажуть? Хотілося б. Буду чекати випуску з кастингом "у Донецьку" Улыбка
Теги: кино, интересное, стб, тв шоу, Х-фактор
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
vivijka    01.07.2010, 16:18
Оценка:  0
vivijka
Доброго дня, жертва "Х-фактору"!!)))
На початку весни моя донька також приймала участь як глядач та нещасливий слухач.Чому нещасливий? Тому що вона була на відбірному кастингу. Тому тобі- досталися тільки позитивні емоції, бо ж ти не чула та не бачила того, що дісталося їй))))
foolish_love    01.07.2010, 19:20
Оценка:  0
foolish_love
мда...важко уявити, що було на попередніх кастингах... там же були сотні людей...частина з яких вважає, що уміє співати ;)))
vivijka    02.07.2010, 21:39
Оценка:  0
vivijka
Чула б тебе моя донька))) Вона казала, що більш не прийматиме участі а ні в шоу, ні у жодному суспільному заході..... Велика сила мистецьтва, егеж?:-):-):-)
foolish_love    06.07.2010, 00:09
Оценка:  0
foolish_love
а мені все-одно сподобалося...так, виснажливо...але ж я знала на що йду і була морально готова...
Реклама
Популярные заметки