Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

такий очікуваний Літній Дощ

Отредактирована 2 июля´10 23:38 Просмотров: 843 Комментариев: 0

Нарешті в моє місто прийшов дощ, зменшивши собою спеку, яка проживає  тут вже багато днів.

Я якраз збиралася сходити в магазин, вийшла на вулицю – дощ ніби не дуже сильний, взяла парасольку і пішла. По дорозі зустріла тільки трьох велосипедистів, які поспішали додому, заховатися від небесної води. Усі інші вже сидять по хатах і роблять свої нудні справи.

Вийшла з магазину і побачила, що вже не дощ – вже злива. Прислухалася до себе і зрозуміла, що мої ноги не хочуть мокнути самі Улыбка, хай я вся буду мокра. Склала парасольку, зняла окуляри (бо окуляри під дощем ні до чого) і пішла по калюжам.

На зупинці під накриттям сидів чоловік з велосипедом, подивися здивованим поглядом на те, як я ротом ловлю каплі і трішки усміхнувся.

По стежці вже біг брудний потічок, скоро він попаде в річку, яка протікає недалеко, а далі в Дніпро і в Чорне море.

Із-за повороту виїхав трамвай. Сухі люди в ньому дивилися на мене, мокру та зі складеною парасолькою,як на ідіотку… не страшно…вони, напевне, ніколи так не робили – занадто вони серйозні та невеселі. Після переїзду в Київ я перестала бути на стільки похмурою. От і зараз кайфую від того, що футболка вже прилипла до грудей, а бриджі промокли до ниточки, точніше до трусів.

Повільно пройшлася додому,біля фіртки постояла в калюжі теплої води, а на подвірї - під ринвою, умиваючи лице та споліскуючи ноги.

Переодягнулася в сухий одяг, витерла голову і зробила теплого чаю... згадала, що з самого ранку хотіла знайти причину, щоб попити чаю, так, щоб він приніс максимум задоволення...

варто тільки захотіти Улыбка

P.S. а місто таке гарне...порожнє і без пилюки...тільки стук дощу, що стікає з даху та падає на асфальт біля станції юних натуралістів... і олениця Мая дивиться своїми великими очима... так гарно...так природньо...

Теги: город, дождь, люди, хорошее настроение
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама