Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги
НеизвестныйЛента заметок группы: Кіно і німці

Ерос - отчОт

17 октября´05 23:06 Просмотров: 631 Комментариев: 3
Прєдісловіє
Перший раз в житті ходив у кіно на сеанс „дітям до 18 заборонено”, тому намагався поводитись цілком природньо: червонів, бився в істериці, заїкався, ніяковів, хотів втекти.

Зайшовши в приміщення кас, з розумним виглядом обличчя почав розглядати сіськи касирки афіші . Потім дочекавшись, щоб в приміщені нікого не було підійшов до віконця й сказав:

- Сука, бистро сюда всю виручку на стол

- Мені на сеанс 16-10, в малу залу , будь-ласка.

- Ви самі туда ідьотє?

- Звичайно, я ж культурна людина, я ж не трахатись туди іду.

Глава 1: Зав'язка
Кароче, зайшов в залу. Зал пустий. Крім мене була парочка закоханих студентів в першому ряду, і підстаркуватий маніяк в ряду для поцілунків. Я від гріха подалі вирішив сісти посередині (між студентом і його дівчиною). До сеансу ще хвилин 10, аж тут заходять „трі танкіста, трі вєсьолих друга”.

Один ледь на ногах тримається, назвемо його Вася. Другий мальчік-гєй хай буде Кіріл. А третій типовий представник бусурманських республік, найпевніше Турціїї, хай буде Мойша. Значить сідають вони на ряд раніше від мене, всє такіє із сєбя, жопа в одне крісло, куртки в інші, ноги на ноги позакидали, пиздять щось там по своєму, по москальському. Кароче ведуть себе не дуже адекватно як до такого культурного місця, як кінотеатр „Жовтень”. Я канєшно, терпів-терпів, але я ж тоже не желєзний, постукав Мойшу по плечах і кажу:

-Любі друзі, - зробивши типовий жест руками, Браття мої і сестри. В нелегкий для нашої України час звертаюся я до вас. Але чи не могли б ви, не розмовляти між собою під час сеансу і не заважати іншим?!”

Мойша подивився на мене, зважив мене на глаз і каже:

-Чобля?!

Я кажу:

- Я звичайно не буду з вами влаштовувати суперечку, але майте на увазі, я маю екстрасенсорні здібності, і одному з вас стане погано.

- Га-га-га, - відповів мені Мойша.

Я розцінив те „га-га” як згоду, по їхньому по-балканському. На тому й заспокоївся, та й кіно вже почалося. Кіно складалося з трьох новел.Глава 2: Італійська історія
„Срамота” – як казав один з героїв Олексія Макаровича Смирнова. Бігають голі русалки - піпками світять. Карочє, італійці є італійці. Сюжет складний для розуміння: У пари щось не склалось, він пішов пострахатись з сусідкою. А потім його дівчина зустрілась із сусідкою на березі моря. Обидві були голі. А іще переклад був такий наче його за допомогою, комп”ютера робили - язик зламати можна (до речі якщо хтось не знав, кіно мовою оригінала з російськими субтитрами). Отаке. Несподобалось. В топку В попку.Глава 3: Американська історія
Американці є американці, трошки еротики, трошки гумору, трохи психоаналізу, і маємо сюжет. Кінець банальний як і всі американці фільми, головний герой прокинувся, і виявилось що весь сюжет йому наснивсь. Що правда, була одна нетипова для американських фільмів складова: в фільмі не було жодного негра. 3 з мінусом. Не сподобалось.Глава 4: Китайська історія
Лише заради цієї новели треба було приходити. Дивився не читаючи, субтитрів. А хулі? Я вже ходив на один корейській фільм, вже по їхньому нормально розумію. Сюжетна лінія складна і насичена як бразильський серіал:

Молодий і недосвідчений швець, назвемо його Андрій (бо як його там насправді звали я вимовити не можу) приходить в гості до елітної проститутки Маньки (Нє у проституток має бути гарне ім.”я). Хай буде Одарка. Елітна проститутка Одарка – так краще. Значить приходить він до неї отримати заказ на плаття. Сидить в неї в кімнаті, а за ширмою, її хтось кгм кгм....боже як не зручно,...карочє кохаються вони там Одарка і якийсь інший китайський парубок. Ну вони завершили своє діло, і далі Одарка кличе нашого Швеця, щоб він мірки зняв. Андрій заходить до неї за ширму, а в нього з штанів, щось випирає. Вона питає:

- А що там в тебе таке?

- Нічого в мене там немає – каже Андрій.

Ну вона давай йому влаштовувати обшук, зняла штани, я сам не ожидав, думав в нього там пістолет в штанах, а там виявляється пістолет тільки інший, і курок взведений. Ну вона давай йому....як це по медецинськи? муструбувати. Вона значить його муструбує–муструбує і тут настає кульмінація всього вечору: Ви про Васю пам”ятаєте? Ну так Вася все, що в нього там було в шлунку вистругав на себе і на своїх друзів. От таке буває. А по фільму там далі трагедія така розігралась, кароче кльово. Мені сподобалось. Заради китайської новели можна йти.Епілог
Давайте наступного разу всі разом підем. Може кому пизди дамо?!
Группа: Кіно і німці
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Mickele    01.11.2005, 16:30
Оценка:  0
Mickele
Дима, подари мне платочек, слузы вытирать!
/рыдаит/
/от смеха/

ШЕДЕУР!
При встрече - поцелуи в обе щОки!
Щасте    17.10.2005, 23:24
Оценка:  0
Щасте
спочатку вирішила, що може треба дізнатись, чи будуть те кіно ще показувати, але дочитавши до кінця зрозуміла, що без Васі кіноперегляд втратить будь який сенс)) Шкода, що ти в нього телефоньчика не взяв
  (аноним)  17.10.2005, 23:24
Оценка:  0
Нє чО? Бери білєт на середину сєансу, як раз на китайців попадеш. Китайці кльові.
Реклама