Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги
fert_animusЛента заметок группы: Философия Сердца и Ума

Мольфари (не зовсім філософське, але не без того...)

1 декабря´08 22:22 Просмотров: 4308 Комментариев: 5
Мольфарство, як і будь-яка інша традиція, зв’язана з магією, пливе в двох річищах: є мольфари „вроджені”, яким їхній дар і майстерність перейшли у спадок від предків, і є „вивчені”, тобто, люди зі схильністю до магічного мистецтва, котрі перейняли цей дар від когось.

До речі, сибірські шамани вважають, що Великим Шаманом (тобто, найсильнішим) може стати тільки той, у кого в роду було не менше десяти шаманів-попередників, котрі ставали духами-покровителями для наступника.

Мольфари теж вважають, що генетика дає більшу силу для магічного мистецтва. І ще мольфари учать, що їхній дар — то тяжкий хрест, що його людина бере на все життя. І за магічний дар, і за мольфарську силу людина платить велику ціну.

— Ми заприсяжні Духові Життя — Богові і духам земним та небесним, — говорить Мольфар.У мольфарів є свої закони і таємниці, які вони мусять „тримати міцно”. Якщо мольфар „согрішить”, тобто, переступить якийсь закон, розповість таємницю або ще якимось чином порушить кодекс, — він отримує кару. І навіть на деякий час може втратити свій дар. Причому абсолютно не має значення, до якого табору належить маг. Чи він чорний, чи білий, — закон і обряд один для всіх, і молодий мольфар пізнає його в час ініціації. Коли мольфар порушує магічні закони Світобудови і переступає закони Матері-Природи, — він втрачає контакт із своїми духами-помічниками. Він втрачає живий зв’язок із Всесвітом. І тільки коли він усвідомить і спокутує свій гріх (а пройти може дуже багато часу, доки його пробачать), — він знову повертається до свого заняття.

І тут виникає паралель. Чи не тому ми маємо всі наші біди та проблеми, екологічні катастрофи і невиліковні хвороби, втрату духовного зору та бачення закономірностей розвитку світу, що ми, люди, давно вже порушили ті святі і єдині для всього сущого закони, що їх нині тримають лише маги, мольфари, шамани -- посвячені і видющі, можливо, тільки завдяки яким дотепер ще живе планета Земля і існує людська цивілізація?..… Ми продовжуємо розмову про білу й чорну магію. В наш час, коли сторінки газет та часописів рясніють примітивними оголошеннями доморощених магів, ці терміни втратили сенс і значущість. Але в цю мить, у серці Карпатських гір, коли пронизливі сині очі дивляться в мої, я розумію, що поняття „чорного” і „білого” — не просто слова.

— Людина заздрісна, зла, жадібна ніколи не оволодіє білою магією, тільки чорною. — Слова Мольфара спокійні і здаються каменями, що падають зі скелі. — Чорні маги — це невмолимі, жорстокі люди, але вони є такі, як вони є. І вони потрібні – для великої рівноваги. Оце і є перша таємниця мольфарства — велика РІВНОВАГА світу. Як правило, темні маги — приховані. Вони відлюдники, рідко проявляються серед людей, вони віддають своє життя власним таємним ритуалам. Якщо ж людина стає на шлях білого мольфара — вона має бути доброзичливою, духовною, справедливою і високо віруючою. Тоді треба пам’ятати: чим більше ви людину любите, тим більше ви їй поможете. Якщо ж людина вас образила, чи між вами є якась антипатія, то ви не поможете їй, а тільки пошкодите. Краще тоді й не братися…

(взяте у Громовиці Бердник)
Группа: Философия Сердца и Ума
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
i-Креслав    20.03.2014, 20:48
Оценка:  0
i-Креслав
- Карпатські мольфи і мольфари. Таємниці, факти, припущення.
http://viche-boruslava.org.ua/in dex.php/ukrainskyi-rid/30-tradyts iia/kreslav/113-molfarstvo-karpat y
S@VA    08.12.2008, 20:20
Оценка:  0
S@VA
http://www.berdnyk.com.ua/ это официальный сайт Бердника--только нашла, пока ещё там не гуляла :01:
А здесь можно почитать
http://www.ukrcenter.co m/library/display.asp?avt=% C1%E5%F0%E4%ED%E8%EA&an=%CE%E B%E5%F1%FC
:01: Потом похожу, может скачать можно--а то не знаю, когда в магазин за книгой выберусь.
fert_animus    08.12.2008, 20:20
Оценка:  0
fert_animus
:-*
S@VA    06.12.2008, 06:57
Оценка:  0
S@VA
Я очень мало знаю о мольфарах.(((
Здесь третий раз читаю немножко о них.
Тина, а ссылку не дашь? Или у тебя книга?
О шаманах и колдунах много всего понаписано и на каждом столбе и в самом деле объявлений "по самое не могу"Но мне они почему-то все тёмными видятся.
fert_animus    06.12.2008, 06:57
Оценка:  0
fert_animus
:) от более знающих людей слышала, что чтобы разобраться в мольфарах нужно почитать книги Олеся Бердника (папы Громовицы)...

п.с. Это я "списала" из ЖЖ Г.Бердник)))
И ничего более серьезного в и-нете, к сожалению своему, не нашла...
Реклама