Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги
Вадим_СкрипникЛента заметок группы: "Здорова Альтернатива" - сообщество персональных Интернет-СМИ

Звернення до українських виборців, які ще не визначились.

Отредактирована 12 января´10 18:05 Просмотров: 1899 Комментариев: 1

Шановні співвітчизники!


Ми звертаємось до своїх однодумців, які ще сумніваються або не визначились з тим, за кого віддати свій голос на виборах Президента України, що відбудуться в найближчу неділю – 17 січня 2010 року.

Так, справжні вибори відбудуться саме в так званому першому турі, за результатами якого буде визначено, в якому напрямку надалі буде рухатись наша держава Україна. Чи нам іще 5 років плюватись від безкінечних сварок нинішніх політиканів, або закатати рукава та разом із новим молодим, прагматичним, розумним, досвідченим та сильним Президентом розпочати відроджувати гідність та добру славу України.

Ми знаємо, в якому брехливому інформаційному просторі живемо. Спочатку нас силоміць заганяють на публічні мітинги на підтримку кандидатів від нинішньої влади, а потім показують по телебаченню начебто масову підтримку їх виборцями. Також ми знаємо, що результати соціологічних досліджень, які нам оприлюднювали, на справі різняться від громадянської позиції нашої та наших друзів і численних знайомих. Інформація, яку владні кандидати намагались старанно приховати, насправді завжди була та є перед нашими очима.

Відповідно до прихованих справжніх правдивих результатів різноманітних соціологічних досліджень і громадських опитувань на сьогоднішній день чітко визначилась з підтримкою щодо кандидатів, які уособлюють собою їхні сподівання та надії, лише тільки одна третина виборців! А ще дві третини, які в сумі складають 60-70% від загальної кількості українських виборців – це ми з Вами – ті, хто ще не визначились, або взагалі не мали наміру брати участь у виборах.

Отже, насправді, це від наших з Вами голосів залежить, хто переможе в першому турі – самопроголошені «фаворитами» виборчих перегонів представники неспроможної старої влади, або представники так званого «другого ешелону» кандидатів у Президенти.

Хід виборчих перегонів яскраво засвідчив усім нам, що всі нинішні кандидати, які перебували при владі вже багато років, які разом довели Україну до межі банкрутства, – не знають, не можуть, не хочуть нічого змінювати, тому що зайняті нескінченими сварками між собою, причиною яких є виключно власні шкурні інтереси щодо подальшого розграбування нашої країни. Тому, якщо в другий тур вийдуть ці так звані «фаворити» виборчих перегонів, на нас чекає ще 5 років безглуздих сварок, подальшого приниження одне одного, а заразом і нашої держави.

За результатами передвиборчої кампанії, на погляд нашої спільноти однодумців, найкращими за усіма показниками претендентами на найвищу владну посаду в нашій державі стали два кандидати – Сергій Тігіпко та Анатолій Гриценко. Лише вони двоє не влазили в жодні суперечки, а по-діловому чітко та конструктивно представили нам свої програмні наміри щодо майбутньої діяльності на посаді Президента України. Лише вони двоє викликають довіру щодо своєї спроможності об’єднатись заради нашого з Вами суспільного блага.

Саме тому, ми – прихильники та послідовники неформального міжнародного громадянського руху українців «Здорова Альтернатива» – закликаємо усіх своїх співвітчизників, які ще не визначились з кандидатурою підтримки, або не збирались брати участь у виборах, піти на вибори та проголосувати за повне оновлення української влади вже в першому турі – підтримати одного тільки з двох кандидатів:

 або Тігіпко, або Гриценко!

Все, що нам потрібно зробити в неділю 17 січня 2010 року, це піти на вибори та проголосувати виключно за представників «другого ешелону» кандидатів на посаду Президента України, а саме або за Тігіпко, або за Гриценко!


Тігіпко та Гриценко – український ТиГр-рятівник!

Тігіпко – Президент! Гриценко – прем’єр-міністр!


З повагою, 

уповноважений від імені послідовників

громадянського руху «Здорова Альтернатива»

Вадим Скрипник.

Примітка: Просимо всіх наших однодумців активно сприяти розповсюдженню цієї заяви!
ВСЕ В НАС! Перемога буде за нами!

Звернення опубліковане в замітці "Голосуем за «Ти.Гр.» – выбираем обновление Украины!", повний текст якої можна прочитати за зноскою:

.
Группа: "Здорова Альтернатива" - сообщество персональных Интернет-СМИ
Теги: политика, выборы, обращение, здорова альтернатива, гражданская позиция, тигипко, фаворит молодёжи, призыв к объединению, тест украина, мои ссылки, актуальное фото, проводник перемен, интернет-сми, гриценко
Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
ИскоркА    16.01.2010, 21:07
Оценка:  +2
ИскоркА
Отбрасывая "абы, да кабы", руководствуясь "маємо те, що маємо" и помня о том, что "хочется как лучше, а получается..." ИскоркА из собствееноручно сокращённого списка до трёх кандидатур, сегодня...
ИскоркА    16.01.2010, 21:11
Оценка:  +2
ИскоркА
...приняла решение - кому даровать галочку в бюллетене... Потому как большего, увы, уже не ожидаешь!..
Реклама
Теги
Hugo Chavez Presidente de Venezuela bigmir)net Александр Лукашенко Вадим Довбиус Валентин Величко Валентин Гуринович Виктор Янукович Владимир Устименко Грищенко Дмитрий Медведев Костянтин Грищенко МЗС МИД Украины МСМ Президент Беларуси Президент Венесуэлы Президент России Президент Украины Татьяна Акуленко Уго Чавес Юрий Датченко актуальное фото акция анонс анонсы благодарность будущее вадим а.с. неотворец вера надежда любовь вопросы к читателям выборы гімн україни гимн украины гражданин гражданская позиция гриценко день молодёжи дети жизненные ценности здорова альтернатива интернет-сми киев конкурс конструктив красивые картинки любовь международное содружество моряков международный день з мои сообщества мои ссылки мои фото моих стихов поток морская душа нео образ украины обращение общество объявления омбудсмен Украины партия любви первісні життєві цін политика посольство посольство Хорватии президент пресс-анонс пресс-релиз призыв к объединению проводник перемен просьба о помощи рабство сбор подписей свобода секс-плюс скрипник в.а. сми содействие сообщество сообщество персональных интернет-сми тест украина тигипко украина фаворит молодёжи флэш-моб-перформанс фото центральные сми эволюция сознания электорат юность янукович
Все теги