Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги
AnTiGeYhAЛента заметок группы: Политическая клизма!

Моя любимая тема!

30 декабря´15 21:35 Просмотров: 248 Комментариев: 0
Паліція!))) От майданистов вообще бальзам)))
Не думав, що таке можливо, але вже реальність. По дорозі з Києва до Львова я тричі спеціально зупинявся біля старих ДАЇшників та висловлював жаль, що їх замінюють на дибілів. Дайці були звичайно не подарунок, але в порівнянні з новими поліцейськими, в які, тепер для мене це очевидно, набрали біомусор, невдах та розумововідсталих, які більше ніде не змогли реалізуватись - це золоті люди, адекватні, освічені та надзвичайно порядні. 
Просто сьогодні мав "радість" першого спілкування з новими поліцаями. Пишу абсолютно щиро, вже пройшло більше ніж півдоби з моменту події - таких гнилих дегенератів - я не зустрічав. І справа не в 420 гривнях виписаного штрафу, це незначна сума. А в формі спілкування, суті звинувачення (ніби не включив поворот, пропускаючи авто!), бичої зверхньості (треба було бачити, як воно гордо говорило, що заробляє 9800 гривень, і очікування напевне, що маю впасти в ступор від такої шаленої зарплати? Підозрюю, що свої перших і цилих 100$ ці уєбани заробили в поліції) і тваринної насолоди владою, банальним непрофесіоналізмом і малоосвіченністю (постанову в одне речення писали обоє без кількох хвилин годину), і ще багатьох моментів (які матимуть, сподіваюсь, наслідки як мінімум у службовому розслідуванні). Багато чого було у моєму водійському житті, але щоб штрафували на 420 гривень за те, що чи то пропустив інше авто на напівпустому автобані без поворотів, чи що десь просто перемістився на іншу полосу по тому ж пустому автобані без поворотів (я і сам не зрозумів ніх#я), щоб годину писали протокол, відмовились назватись, забороняли не лише знімати, сісти в свою машину (10 градусів морозу зранку було), але навіть взяти куртку з авто, а також спроби оформляти мене (викликали інший екіпаж, то ті їх послали) за порушення громадського порядку з адмінзатриманням (тіпа порушував громадський порядок на трасі, біля відбійника, за кілька кілометрів не лише від громадськості, але й до найближчої хати). І ще купа моментів, які обов'язково детально опишу в заяві у прокуратуру на цих єбланів. І штраф звичайно буду оскаржувати у суді, хоча тепер, після приходу демократів, там треба добре, швидко і дорого доказувати, що не верблюд. Але в мене здається і часу і грошей вистачить. Коротше кажучи, я абсолютно чесно і об'єктивно кажу - старе ДАЇ було набагато краще цих ідіотів та педиків (три рази мене намагалось спровокувати, аби відмовився від проходження алкотесту. А я тричі погоджувався. А в них виявляється тестера нема. Потім просив дихнути - то я перепитав, що гомосяцькі захцянки виконувати не буду, але якщо дуже настоює - можу йому в морду перднути, може це допоможе визначити). Коротше, хто має цю нову поліцію за щось справді хороше, якусь перемогу, здобуток, реформу чи ще хз що - ви долбойоби, бо насправді ця нова поліція - повна куйня, дарма витрачені гроші і сподівання. Я сьогодні в цьому переконався і йдіть відразу нахуй всі, хто намагатиметься мене переконати в протилежному.

Олег Куцериб


а это только начало ребятки)))

Группа: Политическая клизма!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Теги
Array denis ДНР Кабинет министров ЛНР Пипец Скрябін ХРОНИКИ агентство артур абрахам ассоциации ассоциация ато бабка байдарка балерина баллада бандеровцы бандиты банки барьер батальон Азов безумный бензин беркут бляди больная голова бомба братья будущее бухара бюджет відео великобритания весело ветераны видео виталий владимир власть внутренний война вопрос восток вспомнить вступление выборы выходные газпром герои главные герои глаза годовщина голод гривна двойной демократия депутат детство дешевый диалог директор дискриминация днепропетровск добавки добро договор доказательство должностные донбасс донецк дорога европейский евросоюз жжет жизнь забавно задание закон заметка западслил записки о здравии запрет зачем защита заявление знакомства золото идеальный идут имущество инвестор интересное исполнитель история кабмин какая калашников квартира клиника ключевые запросы по фанере комбат комментарии корбан красота кратко кредит кругосветка культура лагерь легализация логика лучшее любимый майдан маразм материалы международная служба менты милиция министр минск-2 минутка мирні зібрання мировой михайло мнения могла модно молодежь молодец музыкальный клип надо назад в прошлое название написать диплом народ національний новинки новости области обострение общение опг операция оплата опрос основа для макияжа осознание осторожно ответ откровенная открытие отношения отставка ошибки пальцы пауза пацаны пенсия перводчик в Берлине переживания пиздец плакал план Мореля поздравлялка позитив политика полиция получить помнить помощник понедельник потеря правда правильно похудеть правительство праздник президент прекрасное далеко преступник признание принцип проект протест профессор прочитать sms прямой эфир путин пятница работа рабочее расчет утеплителя для стен реализация ребенка революция режим рейтинг реклама реституция робот родители россия рубль рынки самомнение свет связь свято сепаратисты сильный система сколько скорость славяне слова слухи смысл жизни снова собрание события сомнения сообщество сосущие сотня социальное спасатели спасибо стандарты стихи столица стопхам стояк страна страшный суверенитет суд сюрприз так твари тексты толкование только традиции туристы туск убивает убийство увольнение україна украина украинская укроп упаковка урод условия участники февральский фильм фишка флаг хирург хранение цикл часть чего человек честность чита-ем чувства штурм экран этим юмор юридические услуги язык
Все теги